27/11
Концерты
Freedom Ballet. Танцевальный спектакль «ШКАФ»
30/11
Концерты
ДахаБраха
17/11
Тусовки
Творчий вечір Дмитра Гордона «Очі в очі»
07/12
Концерты
Ірина Федишин.
01/12
Тусовки
STAND-UP in UA: ДМИТРИЙ РОМАНОВ
25/11
Тусовки
Студия «МАМАХОХОТАЛА»
23/11
Концерты
PIANOБОЙ

05/11/2018 - 10/11/2018 Событие уже закончилось!

Архітектурний Фестиваль «Міста України»

Категория: Тусовки

Комментарии: (0)

Описание

З 5 по 10 листопада 2018 року у Дніпрі вперше, за ініціативи міського голови Бориса Філатова, відбудеться Архітектурний Фестиваль «Міста України».

Організаторами фестивалю є Дніпровська міська рада, Дніпропетровська обласна організація Національної спілки архітекторів України, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури. Заходи фестивалю проводяться за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Культурна столиця».

Головна мета фестивалю – консолідація архітекторів та громадянського суспільства різних міст України з метою впливу на формування якісного, сучасного публічного простору міста, надання можливості архітекторам України обмінятись думками, налагодити плідні партнерські відносини, віднайти точки перетину у їхній діяльності, знайти нову аудиторію та сформувати спільну мету для майбутньої співпраці.

У Фестивалі беруть участь близько 40 учасників, крім архітекторів з України представники 4 країн (Нідерланди, Німеччина, Словенія тощо). Широко представлена архітектурна спільнота України — 7 міст, серед яких Київ, Львів, Харків, Вінниця, Одеса, Чернівці, Тернопіль.

Організатори прагнуть привернути увагу до ідей та підходів зі світової практики у в сфері архітектури та урбаністики з можливістю реалізації їх безпосередньо у Дніпрі та інших містах України. Саме тому, одна з головних подій Фестивалю — воркшоп «Публічний простір», під час якого шість команд архітекторів України працюватимуть над пропозиціями по 6 майданчиках у центральних районах Дніпра.

Фінальна презентація за підсумками воркшопу відбудеться в останній день фестивалю – 10.11.2018 з 16.00 до 20.00 (Будинок Архітектора).

Також в програмі фестивалю:
— лекції практикуючих архітекторів України,
— виставка проектів архітекторів України «950х600»,
— виставка «Дні Данії»,
— інсталяції, круглі столи, екскурсії,
— студентський воркшоп;
— презентації партнерів фестивалю.

Дом Архитектора
ул. Грушевского, 1

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.