06/06
Театры
Ревизор
05/07
Концерты
MARUV
07/05
Концерты
Тарья Турунен
23/04
Концерты
Pulatova
09/07
Концерты
ATLAS WEEKEND 2019

21/11/2018 Событие уже закончилось!

Барокова опера Дідона та Еней

Категория: Концерты

Комментарии: (0)

Описание

«Дідона та Еней»: опера без стін

У листопаді на меломанів та професійну музикантську спільноту Одеси, Дніпра та Харкова чекає знайомство із постановкою барокової опери Генрі Перселла «Дідона та Еней» від Open Opera Ukraine, а також можливість стати частиною проекту національного нетворкінгу музикантів.

Після успішної київської прем’єри опери Генрі Перселла «Дідона та Еней» Open Opera Ukraine за підтримки Українського культурного фонду розпочинає гастрольний тур, який дозволить почути шедевр англійського бароко якомога більшій кількості шанувальників музики у великих мистецьких центрах України.

Open Opera Ukraine – незалежна платформа, створена для промоції жанру опери в Україні. Проект має на меті сформувати нові інтенції у сприйнятті широкою аудиторією оперного мистецтва та академічної музики загалом. Реалізацію цієї мети Open Opera Ukraine здійснює через сучасний підхід до музичного інтелектуального продукту – у нових постановках із залученням актуальних мистецьких та суспільних трендів, через розвиток аудиторії та професійну допомогу молодим талантам.

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.