01/12
Тусовки
STAND-UP in UA: ДМИТРИЙ РОМАНОВ
27/11
Концерты
Freedom Ballet. Танцевальный спектакль «ШКАФ»
30/11
Концерты
ДахаБраха
23/11
Концерты
PIANOБОЙ
07/12
Концерты
Ірина Федишин.
25/11
Тусовки
Студия «МАМАХОХОТАЛА»
17/11
Тусовки
Творчий вечір Дмитра Гордона «Очі в очі»

03/11/2018 Событие уже закончилось!

City walking tour: Mysterious Dnipro

Категория: Экскурсии

Комментарии: (0)

Описание

Розмовляєш англійською лише на заняттях? Тремтиш при думці, що у центрі міста до тебе підійте native, а ти не зможеш відповісти на його питання? Якщо хоч на одне з цих питань ти відповів «Так», то тобі до нас. Ми виходимо у велике місто аби вільно спілкуватися англійською, заводити нових друзів та весело проводити час. English and the City — це можливість випробувати себе і свою англійську в реальному житті. Раз на місяць на тебе чекатиме нове місце зустрічі і незабутні емоції.

Знаєш яке свято на підході?Даємо підказку! Trick or treat! Тому почнемо ми з англомовної прогулянки рідним містом на честь Хелловіну. Ми пропонуємо вам приєднатися до нас та відвідати найбільш таємничі (проте безпечні, don’t worry) куточки Дніпра. А потім ще випити глінтвейну або кави разом у одному затишному містечку та побалакати англійською про наше ставлення до таких незвичних свят, як Хелловін,а наші native speakers поділяться думками про їх ставлення до цього свята,пограємо також в ігри,що допоможуь тобі розширити словарний запас і просто весело провести час в компанії однодумців. А ще, найактивнішим і найкреативнішим учасникам івенту ми обіцяємо подарунки.

Dress code: ALL BLACK

Необхідний рівень володіння англійською: pre-intermediate і вище.

Реєструйтеся у адміністраторів офісу Green Forest (вул.Європейська,5) або за телефонами 050-293-83-80, 063-797-01-14, 097-477-24-94.

 

Зустрічаємось у парку Тараса Шевченка біля арки
Время: 18:30

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.