07/05
Концерты
Тарья Турунен
05/07
Концерты
MARUV
23/04
Концерты
Pulatova
09/07
Концерты
ATLAS WEEKEND 2019
19/04
Концерты
Rauf & Faik

01/09/2018 Событие уже закончилось!

DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER

Категория: Концерты

Комментарии: (0)

Описание

Концерт DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER в Днепре (в Днепропетровске) состоится 01 сентября 2018 г, 20:00, Летний театр парка им. Т. Г. Шевченко.

Зустрічай МЕГА ТУР DZIDZIO «SUPER-PUPER» у своєму місті!
Успіх повнометражного фільму “DZIDZIO Контрабас”, що зібрав рекордний в українському прокаті бокс-офіс у розмірі 22 млн грн, та який за весь період прокату переглянуло 308 тисяч глядачів, DZIDZIO вирішив закріпити всеукраїнським концертним туром.

Всеукраїнський МЕГА ТУР DZIDZIO  «SUPER-PUPER» налічує близько 50 концертів і розпочнеться 26 травня 2018 року концертом на стадіоні “Арена Львів”.

Спеціально для туру розробляється оригінальні постановки номерів з використанням сучасних технологій. Глядачі поринуть у атмосферу живого шоу, яке можна не тільки почути і побачити, але і мати повне відчуття присутності, оскільки всім відомо, що концерти DZIDZIO мають велику позитивну енергетику, яка так потрібна всім нам!

У рамках туру буде презентовано новий альбом з одноіменною назвою  «SUPER-PUPER».

Фінальним концертом туру стане шоу у столичному “Палаці Спорту”, що відбудеться 20 листопада 2018 року. Саме тут на шоу DZIDZIO “Super-Puper” глядачі будуть мати нагоду привітати Дзідзя з ювілеєм, який він відзначатиме у цей день.

 

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.