Концерт к 80-летию Днепропетровского академического симфонического оркестра. Афиша Днепра
24/04
Концерты
Концерт к 80-летию Днепропетровского академического симфонического оркестра
04/04
Концерты
Michelle Andrade / Мишель Андраде
03/04
Концерты
MOZGI
06/04
Концерты
Сергей Притула. Юмор-шоу "Варьяты"
18/04
Концерты
Ирина Билык

16/11/2018 - 18/11/2018 Событие уже закончилось!

Фестиваль Кабаре «Велика сходка»

Категория: Концерты

Комментарии: (0)

Описание

З 16 по 18 листопада 19:00 у Дніпропетроській Філармонії ім. Л. Когана проходитиме 2 фестиваль Кабаре «Велика сходка». Знову глядачів очікує зустріч з найяскравішими представниками жанру, 3 насичених вечора, повних різноманітних шоу та виступів. Проект проводиться у рамках міської програми «Культурна столиця».

Фестиваль кабаре – це традиційний фестиваль театрів малих жанрів, а також авторів, що пишуть для естради.

16 листопада фестиваль відкриють три колективи – «Інородний театр абсурду Воробушек» (м.Харків), колектив «Це Що» (м. Харків) та музичний колектив «Бугі Денс» (м. Дніпро).

«Інородний театр абсурду Воробушек» — це комік-група, під час виступу цього колективу вам забезпечено повне поринання у підсвідомість, непередавані емоції, роздуми про можливе і неможливе.

Колектив «Це Що» — новий, шалено перспективний проект В.Троїцького, продюсера та керівника Dach Daughters та знайомого та улюбленого «ДахаБраха». «Митець, який не опікується проблемами сьогодення, не митець», — говорить В. Троїцький про колектив «Це Що». Тому цей проект – суміш ідеального синтетичного театру, театру-лабораторії.

«Бугі Денс» — нео-свінг колектив, створений у м. Дніпро у 2009 році. Музиканти виконують музику, в яку вони самі закохані, яку не тільки виконують, але живуть нею. Вам гарантовані шквал енергетики та хвиля позитивних емоцій, а також захоплююча подорож машиною часу у золоту еру Swing.

17 листопада для вас виступатимуть «GrozovSka Band», «Красная Бурда», І. Іртєн’єв, Борис Барський.

«GrozovSka Band» – свіжий сольний проект співачки і художниці Олени Грозовської. Це, мабуть, найяскравішеукраїнське етно-кабаре.

Музика «GrozovSka Band» – нещадний мікс з джазу, латиноамериканських мотивів, балканських, українських і циганських мелодій. Ця музика повертає любов, знаходитьнових друзів, знімає стрес і наповнює щастям.

“Красная Бурда” – один із найяскравіших гумористичних журналів сьогодення. Лауреати «Золотого Остапа» вже полюбилися дніпровському глядачу. Цього разу на вас очікує зустріч з такими зірками, як Володимир Маурін, Володимир Логінов та Олександр Єльняков.

Борис Барський – український поет, актер, режисер, комік. Учасник комік-трупи «Маскі». Народний артист України. Борис Барський виступить з новою програмою, написаною спеціально для фестивалю Кабаре.

18 листопада фестиваль запрошує глядача на виступи «Freedom-jazz», Олександра Гутіна, Лесі Мудрак, Віктора Єлісаветського, Ігора Іртен’єва, Бориса Барського.

Леся Мудрак – українська поетеса, представник доволі рідкого жанру – еротична поезія. Без сумніву, знайде ключик до серця кожного глядача, не тільки темою своїх творів, але й змістом.

Ігор Іртен’єв та Олександр Гутін — талановиті поети, твори яких пронизані іскрометною сатирою та іронією.

Віктор Єлісаветський – талановитий, іронічний, поет із Дніпра. Знає все про людину, з різних боків, із-за особливостей своєї професії (якої саме – він розкриє під час свого виступу).

Борис Барський – український поет, актер, режисер, комік. Учасник комік-трупи «Маскі». Народний артист України. Борис Барський виступить з новою програмою, написаною спеціально для фестивалю Кабаре.

«Freedom-jazz» – єдиний в Україні джаз-бэнд, до складу котрого входять тільки жінки. Завдяки екстравагантним виступам, бенд успішно увірвався у музичний простір України. Колектив виконує, як давно забуті композиції, так і кавери світових хітів.

Також, 18 листопада для вас буде показаний спектакль Дикого Театру «Віталік» — улюблена вистава для дорослої публіки, яка повна роздумів на доречні питання із життя сучасного чоловіка.

 

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.