07/12
Концерты
Ірина Федишин.
30/11
Концерты
ДахаБраха
25/11
Тусовки
Студия «МАМАХОХОТАЛА»
17/11
Тусовки
Творчий вечір Дмитра Гордона «Очі в очі»
01/12
Тусовки
STAND-UP in UA: ДМИТРИЙ РОМАНОВ
27/11
Концерты
Freedom Ballet. Танцевальный спектакль «ШКАФ»
23/11
Концерты
PIANOБОЙ

26/10/2018 - 08/12/2018

Хмельницька виставка

Категория: Тусовки

Цена билета: Вхід вільний₴

Комментарии: (0)

Описание

Артсвіт має на меті познайомити дніпрян з культурою та мистецтвом інших регіонів України. Першим містом в цьому списку став Хмельницький. Спільно з арт-центром MASLO ми покажемо проект-результат Міжнародної фотографічної резиденції під кураторством культуролога та письменника Олександра Михеда. В проекті взяло участь три фотографи: Валерій Мілосердов (Україна), Маріуш Форецкі (Польща) та Олексій Шинкаренко (Білорусь).

Міжнародна фоторезиденція, що пройшла в Хмельницькому в лютому 2018, — це спроба авторів створити унікальний колективний образ міста, що, на перший погляд, є невиразним на мапі країни.

Валерій Мілосердов здійснив фотодослідження “Засоби зв’язку”, в якому працював із досвідом місцевих волонтерів як елементом формування нових соціальних зв’язків в державі.
Маріуш Форецкі досліджував механізм повсякденного існування міста Хмельницького та його жителів.

Олексій Шинкаренко зосередився на роботі з минулим міста та його архівами, створивши новий контекст для фотографій 1950-1980-х років.

Таким чином, досліджуючи середовище міста та його історію, три фотографи створили три незалежні проекти, які стали своєрідним втіленням минулого, сучасності та майбутнього міста Хмельницький.

Познайомитись з історією Хмельницького можна вже з 26 жовтня по 8 грудня в галереї Артсвіт.

Відкриття експозиції відбудеться 26 жовтня о 19:00. Вхід вільний.

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.