25/11
Тусовки
Студия «МАМАХОХОТАЛА»
23/11
Концерты
PIANOБОЙ
27/11
Концерты
Freedom Ballet. Танцевальный спектакль «ШКАФ»
07/12
Концерты
Ірина Федишин.
01/12
Тусовки
STAND-UP in UA: ДМИТРИЙ РОМАНОВ
30/11
Концерты
ДахаБраха

23/11/2018

Мистецтво Києва кінця 1980-х — початку 1990-х років

Категория: Выставки

Цена билета: Вхід вільний₴

Комментарии: (0)

Описание

Кінець 1980-1990-х років — одна з яскравих сторінок українського мистецтва. Це час політичних та естетичних змін, позначених розвалом старої системи, розчаруванням, але й свободою та бажанням творити. Співробітниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre Катерина Яковленко розповість про мистецький Київ рубежу десятиліть, його особливості та можливості художнього висловлення.

Дослідницька платформа — відкритий майданчик для мислення, досліджень і діалогу, заснований при PinchukArtCentre у лютому 2016 року, який займається сучасним українським мистецтвом та поєднує дослідження з виставковими й освітніми проектами. Завдання Дослідницької платформи — зберегти, каталогізувати і переосмислити зібрану інформацію. Це академічний проект,покликаний створити живий архів українського сучасного мистецтва від початку 1980-х років і до наших днів.

Катерина Яковленко — дослідниця PinchukArtCentre, співпрацює з виданнями Bird in Flight, “Лівий берег”, Коридор, співавторка видання «Паркоммуна. Місце. Спільнота. Явище».

Артсвит, галерея — ул. Сечевых Стрельцов, 4-А

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.