17/12
Концерты
Государственный ансамбль песни и танца «KUTAISI»
25/11
Концерты
Наталья Могилевская
01/12
Тусовки
STAND-UP in UA: ДМИТРИЙ РОМАНОВ
30/11
Концерты
ДахаБраха
07/12
Концерты
Сергей Притула. Юмор-шоу "Вар'яти"
07/12
Концерты
Ірина Федишин.
27/11
Концерты
Freedom Ballet. Танцевальный спектакль «ШКАФ»
09/12
Концерты
NENSI. Юбилейный концерт
08/12
Концерты
Open Kids
25/11
Тусовки
Студия «МАМАХОХОТАЛА»
23/11
Концерты
PIANOБОЙ
Дніпро, біжимо у вишиванках? Афиша Днепра

Дніпро, біжимо у вишиванках?

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

Ви все ще думаєте як позитивно і красиво відсвяткувати 27-ту річницю Незалежності України? Біговий клуб «Start Dnipro» запрошує провести День Незалежності України в колі сім’ї та однодумців. Захід відбудеться за підтримки Федерація легкої атлетики м Дніпра, Дніпровського міської ради в рамках програми Бориса Філатова «Дніпро-спортивна столиця».

Візьми участь в козацьких індивідуальних забігах на вибір: 2,5 або 5 км по рідному місту. Для юних козаків і козачок здесь приготували дистанції 100 м, 500 м і 1000 м. Для команд козаків пропонують командне змагання «Козацькі перегони».

«Козацькі перегони» — це не тільки спортивні змагання, а й творчий, веселий конкурс для сім’ї або компанії друзів. Кожній команді потрібно буде пройти спеціальну смугу перешкод, щоб випередити суперників і отримати призи від партнерів заходу. Вас перевірять на швидкість, силу, спритність і витривалість. Вас чекають естафети в шароварах, ліплення вареників на швидкість, човниковий біг з випиванням квасу, біг з коромислом і багато іншого. Додати собі балів можна буде, виконавши народну пісню, вірш або станцювавши гопак. Обов’язкова умова участі — в команді повинна бути одна дівчина. Дрес-код — вишиванка.

Захід пройде 24 серпня 2018 року. Старт о 9-00 на Фестивальному причалі (вулиця Січеславська Набережна).
Забіги будуть проходити по центральній набережній міста.

Реєстрація обов’язкова. Ссылка на регистрацию https://athletic-events.com/ru/events/492/

Беріть друзів і Ви зможете відвідати безліч локацій, таких як першість з дартсу, армрестлінгу.  А ще ми, дніпровські козаки-спортсмени, будемо писати листа майбутній незалежній і спортивній Україні.

 

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.