02/08
Концерт Днепр
BEZVIZ ISLAND FESTIVAL
25/07
Концерт Днепр
Тина Кароль. Все Хиты
20/07
Концерт Днепр
Джаз на Днепре 2019
21/07
Концерт Днепр
Monatik Love it РИТМ Тур
Певица TAYANNA запустила в сети собственный флешмоб Афиша Днепра

Певица TAYANNA запустила в сети собственный флешмоб

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

Украинская певица TAYANNA запустила в сети собственный флешмоб, приуроченный к выходу ее новой песни «Фантастична жінка». Соответствующий пост она разместила на своей странице в Instagram.

Сьогодні відбулась прем'єра моєї пісні #ФАНТАСТИЧНАЖІНКА, яка присвячена всім фантастичним жінкам нашої країни. Я отримала від вас дуже багато теплих слів та безліч позитивних відгуків, і я впевнена, що всі ви — фантастичні! Мені буде надзвичайно приємно і цікаво, якщо кожен з вас підтримає мене та приєднається до мого челенджу #країнафантастичнихжінок. Наприклад, в мене є суперсила: я вмію одночасно виконувати дуже багато справ, виховувати сина, писати пісні, гастролювати, готувати їжу, і навіть лікувати руками головний біль. Моя місія як жінки: дарувати людям щастя. А яка твоя суперсила і місія? Розкажіть на своїх сторінках про свою суперсилу "фантастичної жінки" і не забувайте ставити хештеги: #tayannachallenge #фантастичнажінка #країнафантастичнихжінок. Свій challenge я передаю @arevik_arzumanova та @lisa.skichko.yurusheva. І всім-всім сміливим жінкам. Нехай всі знають, що ми живемо у країні фантастичних жінок!

A post shared by TAYANNA (@tayanna_reshetnyak) on

«Мені буде надзвичайно приємно і цікаво, якщо кожен з вас підтримає мене та приєднається до мого челенджу #країнафантастичнихжінок. Наприклад, в мене є суперсила: я вмію одночасно виконувати дуже багато справ, виховувати сина, писати пісні, гастролювати, готувати їжу, і навіть лікувати руками головний біль. Моя місія як жінки: дарувати людям щастя. А яка твоя суперсила і місія?» – написала певица.
«Своей челлендж я передаю всем-всем смелым женщинам. Пусть все знают, что мы живем в стране фантастических женщин», – подчеркнула в видеообращении TAYANNA.

Украинские селебрити поддержали певицу и активно передают друг другу челлендж.

«Мужчины женщинам не доверяют они коварны и хитры. они на ногти клеят ногти. рисуют брови на бровях «😂 А я ещё и трусы на штаны ношу )ведь я -#фантастичнажiнка !свободная и чуть придурковатая ,но Танюша @tayanna_reshetnyak поёт ,что я -фантастическая ,нет повода ей не верить 😉 Принимаю эстафету от сильной Дюймовочки Лизы @lisa.skichko.yurusheva и передаю суперстильной маме Поле @polinanenia .подхвадывайте и вы-фантастичнi жiнки 💋

A post shared by KatyaSilchenko (@katyasilchenko) on

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.