21/07
Концерт Днепр
Monatik Love it РИТМ Тур
02/08
Концерт Днепр
BEZVIZ ISLAND FESTIVAL
25/07
Концерт Днепр
Тина Кароль. Все Хиты
20/07
Концерт Днепр
Джаз на Днепре 2019
національна фотовиставка «Пробація. Можливості для змін» Афіша Дніпра

У Дніпрі відкрилася національна фотовиставка «Пробація. Можливості для змін»

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

21 серпня у Дніпрі, в культурно-діловому центрі «Менора», урочисто відкрили національну фотовиставку «Пробація. Можливості для змін». Фотопроект реалізує компанія Агрітім Канада Консалтинг у співпраці з Міністерством юстиції України за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Для виставки відібрано світлини про долі 9 людей, які пройшли пробацію й повернулися до нормального життя.

За словами директора Державної установи «Центр пробації» Олега Янчука, такі історії демонструють, що, попри все, людині варто давати шанс на виправлення та можливість залишитись у своїй громаді.

Система пробації передбачає роботу з особами, які скоїли злочин, без ізоляції їх від суспільства. Йдеться про надання їм соціальної і психологічної підтримки та допомоги. Водночас люди, які скоїли злочин, мають контролювати себе під час перебування на пробації.

«Ми всі знаємо, що не кожен, кого суд визнав винним, є небезпечним для суспільства. Пробація дає змогу зменшити кількість повторних злочинів, витрачати менше державних коштів на утримання засуджених у місцях позбавлення волі та й загалом робити суспільство більш безпечним», – сказав Олег Янчук.

Впроваджувати й підтримувати пробацію в Україні допомагають різні міжнародні інституції, зокрема, канадські. Регіональний директор Агрітім Канада в Україні, керівник проекту EDGE Танія Санфорд Аммар зазначила: у Дніпрі систему пробації підтримують не лише служби правопорядку, а й міська влада.

«На місцях дуже важливу роль у цьому процесі відіграє громада, органи місцевого самоврядування. Приємно, що у вашому місті все працює злагоджено. Наприклад, за підтримки міської влади рік тому відкрито центр ювенальної пробації, який працює над реінтеграцією дітей, що перебувають у конфлікті із законом. За рік через цей заклад пройшли 25 дітей віком до 18 років», – розповіла регіональний директор Агрітім Канада в Україні.

Зі свого боку директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Дніпра Артем Нідєлько подякував організаторам за відкриття національної фотовиставки про пробацію саме у Дніпрі.

«Місто й надалі підтримуватиме організації, які впроваджують пробацію, адже вона є одним із важливих факторів безпеки дніпрян», – додав представник мерії.

Фотовиставка працюватиме у КДЦ «Менора» (вул. Шолом-Алейхема, 4/26) до 31 серпня. Вхід – безкоштовний.

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.