31/10
Детям
Викрадена принцеса
02/11
Концерты
Христина Соловій
17/11
Концерты
НЕРВЫ.
08/11
Концерты
The HARDKISS. "Залізна ластівка"
17/11
Тусовки
Творчий вечір Дмитра Гордона «Очі в очі»
25/11
Концерты
Наталья Могилевская
11/11
Концерты
Оля Полякова
23/11
Концерты
PIANOБОЙ
13/11
Театры
«Будьте как дома!», Ада Роговцева

Центральная городская библиотека

г. Днепр ул. Воскресенская, 23
тел. 056-740-38-75

Описание

Дніпровська Центральна міська бібліотека – одна з найбільших міських бібліотек України.

Понад 65 років бібліотека зустрічає своїх читачів, допомагає їм опанувати нові знання,  надає просвітницькі та соціокультурні послуги.

Центральна бібліотека очолює міську централізовану систему публічних бібліотек для дорослих, яка об’єднує 32 бібліотеки, що вирішують проблему бібліотечного обслуговування дніпропетровців майже на усіх житлових масивах міста.

На сторінках нашого сайту Ви знайдете різноманітну інформацію про історію і сьогодення бібліотеки, про її відділи і філіали, про ресурси і послуги, які бібліотека надає своїм користувачам.

Серед нових, інноваційних і, що важливо, безкоштовних послуг, які бібліотека  запровадила останнім часом – користування електронним каталогом, ресурсами Інтернету, Wi-fi, повними текстами електронних документів в електронному читальному залі, віртуальною довідкою…

Маю надію, що інформація, яку Ви знайдете на нашому сайті, допоможе у вирішенні Ваших інформаційних і  життєвих проблем, а також розкриє для Вас бібліотеку як сучасний центр проведення дозвілля, спілкування з однодумцями.