Бомж у квартирі: актор з Дніпра Ярослав Безкоровайний знявся у серіалі «Перші дні»

  • Категорія:
  • Афіша
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

19 лютого на телеканалі «1+1» стартує український мінісеріал  «Перші дні».  Він створений на основі реальних подій, які відбувались на початку великої війни. Одну з головних ролей в фільмі зіграв дніпровський актор Ярослав Безкоровайний. Ексклюзивно для «Нашого міста» він розповів про цікаві подробиці зйомок.

Серіал «Перші дні» виробництва FILM.UA Group – це шість художніх мініфільмів. Він став першим українським телепроєктом, диджитал-прем’єра якого на Netflix відбулася разом з Україною одночасно ще у 18 країнах Європи:  Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, балтійських і балканських країнах. Кожна серія — це окрема історія. Героєм однієї з них став бомж Роман Адамович Білий, роль якого блискуче зіграв актор Дніпропетровського українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка Ярослав Безкоровайний.

  • Зйомки фільму відбувались у Києві та біля столиці  навесні та влітку минулого року, – поділився з «НМ» Ярослав Безкоровайний. – Я граю у одній з новел безхатька, режисер цієї серії  – молодий талановитий Павло Остріков. Серіал знімався у дуже стислі терміни. Але це не вплинуло на якість кінцевого продукту.

У  Романа Білого трагічна історія. Він народився та жив на сході нашої країни, але після 2014 року  вимушений був поїхати звідти. До того ж, він втратив дружину. Життя зробило його безхатьком, але не відібрало в нього людяності.

  • Зазвичай фільми в Україні знімаються в орендованих квартирах, так само було і цього разу, – ділиться подробицями  Ярослав Безкоровайний. –  Господарка квартири буквально була у сусідній кімнаті, коли йшли зйомки. Тільки іноді виходила до сусідки потеревенити. Звісно, я виглядав як бомж, та ще й часто сідав навпочіпки біля стінки. Страдав, щоб не виходити з образу. Якось господарка повернулась до свого помешкання,  побачила мене і запитала: «А ви хто?». Я зізнався, що є артистом. «Боже, а я думаю: хто пустив бомжа до мене в квартиру? Чого його ніхто не виганяє?», – відповіла вона.  

Ярослав Безкоровайний задоволений тим, що мав змогу знятися у дуже глибокій історії. Війна, яка вдруге прийшла до Романа Білого,  докорінно змінює його життя.  

Побачити серію, у якій зіграв головну роль дніпрянин Ярослав Безкоровайний, можна у вівторок, 20 лютого, о 22.30 на телеканалі «1+1».

Нагадаємо, раніше ми писали про ТОП-5 найкрасивіших акторів Дніпра.

Юліанна Кокошко

Слідкуйте за подіями в наших групах