Чіо-Чіо-сан повернулась до Дніпра: солістка заспіває після гастролей у Великій Британії

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

6 квітня о 17.00 після великих гастролей Великою Британією на сцену Дніпровського академічного театру опери та балету повертається опера Дж. Пуччіні «Мадам Баттерфляй». Про це повідомляє  «Наше місто».

Наші артисти гастролювали у Великобританії два місяці, за цей час показали більше 40 вистав, – розповіла «Нашому місту» завідуюча літературно-драматургічною частиною театру Майя Лебедева. – Це були опери «Богема», «Кармен» та «Мадам Баттерфляй». Крім солістів у виставах брали участь хор та оркестр. Британці були у захваті!

У всіх трьох виставах також брала участь солістка Олена Долгіна. У «Мадам Баттерфляй» вона виконувала партію  Чіо-Чіо-сан.

 «Баттерфляй – це дуже тонкий і зворушливий образ для мене, –  зізнається Олена Долгіна.  – На останній виставі у Великій Британії у мене лилися сльози – настільки було шкода цю наївну дівчину, яка до останнього чекала на свого Пінкертона.  Глядачі у Великій Британії завжди дуже співпереживають, коли я виконую цю партію. Багато хто підходив до мене після вистави зі сльозами на очах, бо щиро співчував і моїй героїні, і моїй країні. Подвійно приємно, що на гастролях я зустріла вже своїх постійних шанувальників, які приїхали послухати опери у моєму виконанні.

У суботу, 6 квітня, саме Олена Долгіна буде співати партію Чіо-Чіо-сан. Тож приходьте та насолоджуйтесь!

Юліанна Кокошко

Фото з відкритих джерел.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відбудеться фестиваль «Дніпро Арт Стейдж Фест».

Слідкуйте за подіями в наших групах