Де краще купувати волосся для нарощування

  • Категорія:
  • Афіша
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

Якість волосся для нарощування визначає тривалість носіння, зручність догляду і зовнішній вигляд. На жаль, через зростаючу популярність процедури нарощування на ринку з’явилася велика кількість низькосортних та штучних зрізів, які не підлягають укладанню і після першого миття втрачають зовнішній вигляд. Якщо ви ще не знаєте, де купити якісне волосся для нарощування, рекомендуємо заглянути в каталог салону-магазину Zirkova.

Покупка волосся для нарощування онлайн

Волосся для нарощування — специфічний товар, тому фізичні магазини можна знайти лише у великих містах. Доступна альтернатива — онлайн-покупка волосся для нарощування. При виборі магазину звертайте увагу на його спеціалізацію. Якщо на сторінках каталогу зустрічаються непрофільні товари та лише кілька зрізів, від покупки краще відмовитись.

Найбільш безпечний варіант покупки — великі інтернет-магазини, які спеціалізуються на продажу матеріалів, інструментів та волосся для нарощування. Співпрацюючи з майстрами, салонами та школами, вони цінують свою репутацію, розширюють асортимент. Перед покупкою не зайвим буде ознайомитись із відгуками на профільних форумах. Діяльність інтернет-магазину має вестись офіційно з можливістю оплати після отримання.

Переваги покупки волосся для нарощування офлайн

Купівля у фізичних магазинах має чимало переваг, основна — можливість оцінити якість і відтінок зрізу. Досить широкий вибір представлений у салонах, які проводять нарощування та готують майстрів.

Школи та навчальні центри нерідко організовують закупівлю зрізів волосся для нарощування для своїх учнів. Пропонуючи не лише якість, а й вигідні ціни.

Крім салонів, шкіл та навчальних центрів широкий вибір волосся представлений у спеціалізованих магазинах. Тут же ви зможете придбати кератин, інструменти для нарощування та отримати консультацію щодо підбору. Оцінити різноманіття та отримати попередню консультацію завжди можна у соціальних мережах магазинів або на сайті. Саме таким магазином є Zirkova — лідер серед магазинів з товарами для нарощування, компетентними менеджерами, якісним товаром та абсолютною репутацією.

Не варто купувати волосся для нарощування в магазинах, де зрізи представлені в поодиноких екземплярах і основною діяльністю не є нарощування або реалізація постижерних виробів, перук, шиньйонів, тресів.

Слідкуйте за подіями в наших групах