Історії про відомих особистостей та чарівна музика: як у Дніпрі  відсвяткувати День Святого Валентина

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Новини

До Дня Святого Валентина дніпровські заклади культури підготували чимало цікавого – про це повідомляє «Наше місто». Для того, щоб відчути атмосферу свята, не треба чекати до 14 лютого – можна заздалегідь починати насолоджуватись романтикою.

  Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. Яворницького підготував до Дня закоханих низку різноманітних заходів.  Вже зараз у будь-який день до 14 лютого включно можна потрапити на  інтерактивне заняття “Музейна валентинка”. На ньому у дніпрян є можливість дізнатись історію свята та підписати своїй другій  половині листівку за допомогою чорнил і пір’яної ручки. Телефон для довідок: 067 447 7014.

Як любили та ненавиділи у Катеринославі 100 років тому? Про це можна дізнатись завдяки екскурсії “Історії кохання”, яка відбудеться 10 лютого о 14.00 у Музеї історії Дніпра. У відвідувачів буде можливіть почути історії кохання таких відомих особистостей як Олександр Поль,  купці Алексеєнки, Дмитро Яворницький та інші. Увага: екскурсія передбачає вікові обмеження 16+.  Телефон для довідок: 095 294 0009.

14 лютого о 16.00 у музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться захід для дорослих відвідувачів «Звабливі 1920-ті: відверта балачка». Буде змога поговорити без цензури про любов, українську літературу та письменників.

  • Разом з нашими відвідувачами ми поговоримо про творчість та особисте життя таких письменників як Валер’ян Підмогильний, Валер’ян Поліщук, Євген Плужник та інші, – розповідає одна з організаторів заходу  – наукова співробітниця музею Анастасія Шапошнікова.  – Модераторками  літературного вечора буду я та ще одна наша наукова співробітниця –  Анастасія Теплякова.

Довідки можна отримати за тел. 067 211 0543.

Ну і яке ж свято без чарівної музики? 10 лютого о 15.00 у Будинку органної та камерної музики відбудеться концерт «Даруючи у музиці кохання». У ньому можна буде почути звуки органу, акордеону, труби. А також голоси таких вокалістів як народні артисти України Тетяна та Андрій Бабичі, заслужена артистка України Зінаїда Чепа, Ігор Чепа , Наталія Штернер, Тетяна Окіпна  та інші.

Телефон для довідок 063-026-1510. Приходьте та насолоджуйтесь!

Юліанна Кокошко

Слідкуйте за подіями в наших групах