Кількість матюків під час війни збільшилась: у Дніпрі відбудеться презентація збірки віршів відомої поетки

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Новини

10 лютого о 15:00 у музеї «Літературне Придніпров’я» (пр. Яворницького, 64) відбудеться презентація збірки поезій Ірини Пасько «криза середнього всього», яка вийшла в харківському видавництві «Відкриття» наприкінці 2023 року.  

  • На презентації авторка поділиться тим, який шлях пройшла книжка до видання, прочитає поезії,  – розповіла «Нашому місту» наукова співробітниця музею Анастасія Шапошнікова. – Також на заході будуть присутні художниця Тетяна Адаменко, яка ілюструвала книжку, і видавчиня Наталія Васильєва. Як виникла ідея ілюстрацій до хуліганських та іронічних, але часом дуже серйозних поезій Ірини? Як це – видавати поезії, а надто – під час повномасштабної війни? Відповіді на ці та інші питання ви почуєте під час презентації.

 Ірина Пасько — літературознавиця, поетка й авторка тг-каналу «укрліт!», на якому, за її словами, «відбувається чорті-шо». Збірка «криза середнього всього» — про те, як не поплавитися остаточно, якщо ти  не Леся Українка і не Оксана Забужко, але все одно «трохи відсвічуєш проти місяця». За словами Ірини, більшість текстів збірки написана до повномасштабного вторгнення, а ті, які після, — читачі й читачки одразу упізнають за збільшенням кількості матюків. Книжка створена із вірою в ЗСУ і вдячністю кожному й кожній, хто працює задля перемоги.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як у музеї «Літературне Придніпров’я» можна відсвяткувати День Святого Валентина.

Юліанна Кокошко

Слідкуйте за подіями в наших групах