Легендарна Тайра та інші: у Дніпрі відкрилась виставка художника Василя Тевяшова

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

У малому залі Січеславської організації Національної спілки художників України відкрилась виставка живопису Василя Тевяшова.  Про це повідомляє «Афіша Дніпра». Вона називається “Час кольору хакі” і присвячена нашому сьогоденню.

Протягом багатьох років Василь Тевяшов писав натюрморти, пейзажі, абстракції. Але велика війна кардинально  змінила його творчість.  Наприкінці квітня 2022 року митець написав портрет командувача Операції об’єднаних сил Сергія Наєва.

Згодом  Василь Тевяшов розпочав серію робіт «Нескорені», бо вважає,  що сьогодні найголовніші люди – це військові. Одну з робіт він присвятив легендарному Герою України Олександру Мацієвському, який був розстріляний рашистами.

На виставці також можна побачити портрет легендарної Тайри. Юлія Паєвська – українська військовослужбовиця, парамедикиня, волонтерка, яка у березні 2022 року під час облоги Маріуполя потрапила у російський полон, звідки була звільнена через три місяці.

Є тут і автопортрет художника, а також яскраві абстрактні полотна. Виставка буде експонуватись до 31 травня. Вхід безкоштовний, адреса – вул. Січеславська Набережна, 11. Тел. для довідок: 098 165 03 09.

Юліанна Кокошко

Фото Володимира Федорищева.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відкрилась виставка,  присвячена 210-й річниці з дня народження Т. Г. Шевченка. 

Слідкуйте за подіями в наших групах