Днями у ЗМІ з’явилась інформація про те, що у Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького незабаром привезуть єгипетську мумію. Журналістка «Нашого міста» зв’язалась з в .о. директора музею Олександром Старіком, щоб дізнатись всі подробиці.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/17760751_108087469738837_8630342821653067353_o-547x720.jpg)
Насправді ця мумія – наш експонат, який перебував у сховищі, – пояснив Олександр Старік. – Вона ніколи не була в експозиції. Зараз ми дістали її звідти заради виставки, яка присвячена 175-річчю ДНІМ, яка відкриється 19 квітня. На ній будуть представлені знакові експонати, які ілюструють різні етапи розвитку музейної справи на Дніпропетровщині.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436207153_409499348378619_2642546704537151374_n-960x720.jpg)
Відвідувачі зможуть побачити ті предмети, які музейники мають можливість демонструвати з огляду на заходи безпеки. Щодо єгипетської мумії – це один з перших експонатів нашого історичного музею. Їй біля 5 тисяч років. Виставка триватиме протягом декількох місяців, тож побачити загадкову мумію, з якою пов’язано багато містичних історій, зможуть всі бажаючі.
Юліанна Кокошко
Фото з відкритих джерел.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Будинку мистецтв відкрилась виставка Олени Нікітенкової.