Скільки F-16 нам потрібно для Перемоги: у Дніпрі свою книгу презентував льотчик Володимир Кільченский

  • Категорія:
  • Афіша
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

9 лютого у Дніпровському будинку мистецтв відбулась творча зустріч із українським письменником, льотчиком першого класу, нашим земляком Володимиром Кільченським. Про це повідомляє «Наше місто».  Під час зустрічі відбулась презентація його роману   «За київським часом».

У романі Володимира Кільченскього йдеться про події, що стрімко розвивалися в Криму у 2013-2016 роках. Його головний герой – український льотчик-винищувач Сергій Капля –  протистоїть окупантам, що прийшли на нашу землю. Перший наклад  книги стрімко розійшовся серед читачів. Нещодавно автор здійснив  повторене видання книги.

  • Я виріс поряд з аеродромом – коли пас корів, вивчав фігури вищого пілотажу, – розповів «Нашому місту» Володимир Кільченський. – Спочатку в авіацію пішов мій старший брат Віталій. А потім вже і я. Свій роман я присвячую тим пілотам, які після анексії Криму росією зробили свій вибір на користь України.

Після розвалу СРСР Володимир Кільченський пішов з авіації. Але не забув про неї. Зараз теж продовжує слідкувати за подіями, які пов’язані з цією темою. Під час написання книги консультації письменнику давав його брат – льотчик-випробовувач з великим досвідом.

  • На початку великої війни з рф в українській військовій авіації була розруха,  – впевнений Володимир Кільченський. – Бойові польоти могли виконувати біля 10% літаків. Зараз багато хто  каже, що хід війни можуть переломити літаки F-16 від наших зарубіжних партнерів. Але військові експерти вважають, що для цього нам потрібно не менше 100 таких літаків. І я з ними згоден.

Якщо ви хочете придбати книжку «За київським часом», телефонуйте Володимиру Кільченському за номером  098-112-07-76. Її артість 200 гривень. Також можна знайти цю книжку у дніпровських бібліотеках.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпровському будинку мистецтв відкрилась виставка стріт-арту.

Юліанна Кокошко

Фото Володимира Федорищева.

Слідкуйте за подіями в наших групах