ТОП-5 картин в стилі  «ню» художників з Дніпра

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

Оголену натуру час від часу малюють  майже всі художники, і це недивно. По-перше, такі завдання вони отримають ще під час навчання у мистецьких вишах. А по-друге, малювати красивих жінок  без одягу – дуже приємне заняття. Звісно, частіше їм захоплюються чоловіки. Тож сьогодні, у Міжнародний жіночий день, редакція «Афіші Дніпра» зробила добірку картин дніпровських митців, які надихаються принадами жіночого тіла.

В’ячеслав Данилов

Він багато років поспіль працює у жанрі монументально-декоративного мистецтва. Графік і живописець, народний художник України В’ячеслав Данилов добре відомий дніпрянам завдяки багатьом своїм виставкам. А також розпису інтер’єру приміщень – наприклад, зали Будинку органної та камерної музики. Але картини в стилі «ню» завжди теж були у його творчості.

Сергій Ісаєв

У Дніпрі Сергій Ісаєв живе та працює з 1974 року. Його твори можна побачити в інтер’єрах різних закладів нашого міста: наприклад, це вітражі у фойє Дніпровського аграрно-економічного університету та Палаці культури ім. Ілліча.  Оголені жінки – теж його улюблена тема.

Анатолій Оніщенко

Цей автор вже більше 40 років створює пейзажі, натюрморти, декоративні панно, жанрові композиції з фігурами людей. Іноді ці люди оголені, і якщо так – то це жінки. У виконанні Анатолія Оніщенка  вони прекрасні.

Олександр Чегорка

Свого часу як архітектор Олександр Чегорка став співавтором відомого скульптора Гарніка Хачатряна низки пам’ятників в Дніпродзержинську (нині – Кам’янське). Щодо живопису, він працює у жанрі модерну з  використанням засобів абстракціонізму  та народного примітивізму.  Своїх героїв створює на папері або полотні  у жовто-червоній кольоровій гаммі. У тому числі жінок без одягу.

Валерій Сосна

Попри дуже велике жанрове різноманіття та численні експерименти, картини в стилі «ню» завжди займали особливе місце у творчості Валерія Сосни. Його надихають як професійні моделі з тендітними фігурами, так і звичайні жінки, які живуть поряд з ним. В кожній є своя родзинка.

Нагадаємо, раніше ми писали про ТОП-5 портретів художників із Дніпра.

Слідкуйте за подіями в наших групах