ТОП-5 найкрасивіших артистичних пар у Дніпрі

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

У Дніпрі чимало яскравих артистичних пар, які не тільки живуть разом, а й працюють. При цьому оскільки у чоловіка та його дружини дуже часто різні прізвища, глядачі зазвичай навіть не здогадуються, що він та вона – не просто партнери по сцені. Тож сьогодні, напередодні Дня Святого Валентина, ми вирішили трохи підняти таємничу завісу та розказати про найкрасивіші артистичні пари Дніпра з точки зору редакції «Нашого міста» та їх прихильників.

Дар’я Дубровіна та Олексій Чорич

Вони є не  тільки красивою парою, а й ведучими солістами Дніпровського театру опери та балету. Зараз Олексій Чорич танцює всі головні чоловічі партії у таких виставах як «Кармен і Хозе», «Жизель», «Лісова пісня», «Ніч перед Різдвом». Дар’ю Дубровіну можна побачити у балетних постановах «Дон Кіхот», «Лісова пісня», «Даремна обережність». Їх донька – майбутня артистка балету, навчається у балетній школі «Дніпро опера». Дар’я та Олексій також є викладачами у цій школі і не тільки.

Марія Пашкурова-Петренко та Володимир Петренко

Недивно, що цей творчий тандем давно полонив серця багатьох глядачів. Засновник та директор-художній керівник театру «Віримо!» Володимир Петренко та його дружина Марія Пашкурова-Петренко разом створюють неймовірні вистави: він як режисер-постановник, вона – як художник-сценограф. Нещодавня гучна прем’єра «Біла пошесть» – одна з таких сумісних робіт.  До того ж, Марія Пашкурова-Петренко – талановита театральна та кіноактриса. Разом пара виховує доньку.

Наталя Коваленко та Ігор Тітов

У деяких виставах Дніпропетровського молодіжного театру їх можна побачити разом – наприклад, таких як «Котик солоденький, або Легкого життя ніхто не обіцяв», «Примадонни». Але дивлячись на Наталю Коваленко та Ігоря Тітова ви ніколи не запідозрите, що вони – родичі.  Тем не менше, ці два прекрасні харизматичні актори вже давно жонаті, виховують двох доньок.

Валерія та Олексій Клейменови

Нещодавно вона була відома як Валерія Лагода – саме під таким прізвищем знають цю красуню глядачі Дніпровського театру драми та комедії. Але зараз на афішах вона – Валерія Клейменова, і це недивно. Бо талановитий актор та режисер Олексій Клейменов вже декілька років поспіль є її чоловіком. Вони виховують маленьку донечку. Разом їх можна побачити у багатьох виставах – наприклад, у «Кассандрі», де Олексій до того ж є режисером-постановником.

Тетяна та Андрій Бабичі

Естрадний співочий дует «Тетяна+Андрій» добре відомий далеко за межами Дніпра. Народні артисти України Тетяна та Андрій Бабичі вже багато років поспіль живуть та працюють разом, протягом останніх років – у Будинку органної та камерної музики. Саме там можна почути їх голоси у різноманітних концертних програмах. Андрій Бабич до того ж є автором багатьох пісень, які виконує цей дует. А надихає його на творчість, звісно, друга половинка.

Нагадаємо, раніше ми писали про ТОП-5 найкрасивіших актрис Дніпра.

Слідкуйте за подіями в наших групах