Трилер з вражаючими спецефектами: у Дніпрі відбудеться прем’єра вистави «Floria Tosca»

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

19 травня о 17.00 у Дніпровському академічному театрі опери та балету відбудеться прем’єра вистави «Floria Tosca» на музику Дж. Пуччіні. Журналісти «Нашого міста» побували на одній з репетицій та дізналися, чим буде цього разу дивувати глядачів трупа «Дніпро Опера».

Опера «Тоска» не йшла у дніпровській опері 25 років. Повернення обіцяє бути напрочуд ефектним – головним чином, завдяки оригінальному сценічному рішенню вистави. За задумом художника-постановника Костянтина Пінчука, в ній буде використано сучасні відеотехнології. Колір неба, на тлі якого розгортаються події, постійно змінюється – від ніжно-блакитного до криваво-червоного. Звісно, на виставу є сенс йти не тільки заради візуальних вражень. Геніальна музика Джакомо Пуччіні та прекрасні голоси дніпровських вокалістів – неодмінна запорука успіху.

Ми поєднали звичайні декорації з віртуальним заднім планом,  – розповідає Ігор Пучков, головний диригент «Дніпро Опера». – Він «реагує» на певні події. Також нашу виставу прикрашає дитячий хор. Опера «Тоска» дуже складна для виконання, тому для нас це важливий проєкт. Ми пишаємось тим, що відновили цю постановку.

«Тоска» – одна з найкрасивіших творів у світовому оперному репертуарі. Вона зазвичай є у репертуарі театру, який має статус національного або претендує на нього. Як відомо, «Дніпро Опера» належить до категорії останніх. А ще це той твір, який змушує сучасного глядача замислитися.

Які саме солісти вийдуть на сцену 19 травня – поки невідомо. Існує два склади, який покаже себе краще – той і буде мати честь виступати на прем’єрі. Однією з претенденток на виконання головної партії у неділю є Олена Долгіна – одна з найкращих сопран України.

Мої героїня може бути і ніжною, і агресивною,  – зазначає Олена Долгіна. – Це сильна жінка, яка заради свого коханого йде на вбивство. Вона зробить все для того, щоб вони були разом. Виконую важку вокальну партію, але, гадаю, в мене все добре виходить. Для цього багато треную голос та намагаюсь їсти побільше м’яса. Під час вистави я два рази змінюю одяг. Він вийшов дуже комфортним завдяки нашій художниці Вікторії Алхімовій.

Юліанна Кокошко

Фото Валерія Кравченка.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у дитячий театр з Дніпра підкорив Париж.

Слідкуйте за подіями в наших групах