У Дніпрі художникам та музикантам заплатять по 7 тисяч гривень: що треба робити

  • Категорія:
  • Афіша
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

Центр сучасної культури у Дніпрі оголошує прийом заявок на участь у другій резиденції «Уявне місто» для місцевих культурних діячів, журналістів, письменників та митців широкого профілю. Про це «Нашому місту» повідомила Ольга Василець, піар-менеджерка DCCC. Прийняття заявок триває до 3 квітня 2024 року.

  • «Уявне місто» — це резиденція, присвячена Дніпру та його особливостям, – розповідає Ольга Василець.  – Під час її проведення Центр сучасної культури у Дніпрі пропонує місцевим культурним діячам та діячкам попрацювати над контекстами міста, подумати про історичну роль нашого регіону або забуті імена.  

Резиденція триватиме протягом двох тижнів — з 11 до 25 травня. Її учасники долучатимуться до лекцій, розмов з істориками та митцями, дискусій, екскурсій та воркшопів. А наприкінці програми зможуть створити власні проєкти про Дніпро. Презентація робіт відбудеться на фінальній події. Резиденція надає учасникам гонорар 7000 грн та простір для роботи в DCCC на період резиденції.

  • Перша резиденція “Уявне місто” відбулася ще у 2021 році,  – розповідає директор DCCC Андрій Палаш.  –  Тоді ми запрошували до Дніпра культурних діячів, митців, дослідників, кураторів та журналістів з усієї України. Тут вони два тижні знайомилися з містом, відвідували лекції від істориків, ходили на екскурсії знаковими місцями та працювали над створенням своїх проєктів про Дніпро. Останні ми хотіли реалізувати в DCCC у 2022 році, але це, на жаль, не вдалося через початок повномасштабної війни. Зараз ми вирішили повернутися до цього формату, але сконцентруватися вже на тих діячах та діячках, які мешкають у Дніпрі чи інших населених пунктах області.

 Події в рамках резиденції проходитимуть кілька днів на тиждень: ввечері у будні та у вихідні протягом дня. Для того, щоб взяти участь у резиденції, потрібно заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3Vftf52.  

Юліанна Кокошко

Фото з архіву DCCC.

 Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відкрилась виставка художника Валерія Сосни.

Слідкуйте за подіями в наших групах