У Дніпрі відкрилась всеукраїнська виставка акварелі

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

 22 травня у Дніпровському Будинку мистецтв (вул. Філософська, 23) відкрилась велика всеукраїнська виставка акварелі  «Весняний розмай». 146 робіт представили 43 автори зі всієї країни.

Тут можна побачити мої пейзажі, які я намалював у Дніпрі, – розповів «Нашому місту « переселенець Борис Романов. – Я з Северодонецька, вже два роки живу у вашому місті. За цей час в мене як у художника з’явились улюблені місця – наприклад, Сухачівка, у яку я часто їзджу. Там річка Дніпро, дуже красиві краєвиди, які я спочатку фотографую, а потім малюю.

Борис Романов вважає акварель найскладнішою технікою, якою володіють справжні професіонали. Все через те, що такі твори не можна згодом переробити – все створюється миттєво і «на чисто».

Проєкт «Весняний розмай» був започаткований у Дніпрі у 2013 році. На виставці можна побачити багато пейзажів – наприклад, яхт-клуб «Січ», вулиці Старої Європи, карпатські краєвиди. А ще більше квітів: півонії, іриси, квітучі абрикоси, вишню, сухі букети.

У експозиції представлені акварельні роботи  професійних художників із Києва і Запоріжжя, Харкова і Коломиї, Львова і Вільногірська, Кобиляк і Сєвєродонецька,  Одеси і Нікополя, Новомосковська, Кам’янського  та Дніпра.  

Виставка працює щодня з 11.00 до 19.00.

Фото Володимира Федорищева.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відкрилась виставка вишиванок.

Слідкуйте за подіями в наших групах