В Днепре открылась всеукраинская выставка пастели

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

У  Дніпровському будинку мистецтв (вул. Філософська, 23) до 17 квітня працює перша  всеукраїнська виставка пастелі. Про це повідомляє «Наше місто». Тож якщо ви ще не бачили її – варто поквапитись.

 У експозиції  – понад 100 творів, виконаних у техніці пастелі,  які представляють творчість  36 авторів. Це художники з 10 міст  нашої країни: Харкова, Києва, Львова, Тернополя, Чугуєва, Запоріжжя, Горішніх Плавнів, Івано-Франківська, Нікополя та Дніпра.

 Серед авторів є і автори старшого покоління, і молодь.  Наприклад, такі знані майстри як  народні художники України В’ячеслав Данилов  та  Федір Клименко, родина Тетяни і Станіслава Юшкових,   Ірина Колядіна, Віктор  Родіонов.

Тут можна побачити два панно пастелі відомого художника Сергія Коморного. Він – співзасновник та почесний член Європейської академії живопису «LeonArt» (Німеччина), Лауреат Державної премії імені Іллі  Рєпіна в галузі образотворчого мистецтва, учасник міжнародних пленерів, конференцій України, Австрії, Німеччині.

  У будинку мистецтв зібрані пейзажі, натюрморти, портрети та абстрактні композиції митців різних українських шкіл.   Серед молодих художників є також Наталія Ларіна – членкиня двох спільнот художників-пастелістів “Red Rocks Pastel Societies” (США) і “Art du Pastel en France” (Франція). Молода мисткиня Ірина Кравець з Івано-Франківська на своїх полотнах відображає карпатські гори та чудові краєвиди.

 Тож якщо хочете переконатися в тому, наскільки різноманітною та цікавою може бути техніка пастелі, приходьте на виставку.

Юліанна Кокошко

Фото Володимира Федорищева.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі  розпочинаються бібліопікніки.

Слідкуйте за подіями в наших групах