В’ячеслав Довженко збирав букети та дякував альма-матер: у Дніпрі показали київську виставу «Хазяїн»

  • Категорія:
  • Афіша
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

5 грудня у приміщенні театру ім. Т. Шевченка відбулися гастролі  київського «Театру на Подолі».  Дніпровські глядачі мали можливість побачити сучасну версію п’єси Івана Карпенка-Карого «Хазяїн». Як це було, бачила журналістка «Нашого міста».

Незважаючи на те, що найдешевший квиток коштував 590 гривень, зал був повний. І це недивно: «Хазяїна» поставив наймодніший та найзатребуваніший український режисер Іван Уривський. І хоча такого ажіотажу, як навкруги  культової «Конотопської відьми», у цьому випадку немає, але все ж таки зацікавленість ця вистава у дніпрян також викликала.

Тим більше, що головні ролі у «Хазяїні» грали відомі актори. Це В’ячеслав Довженко, який знімався у фільмах «Киборги», «Будинок Слово: Нескінчений роман», «Буча» та багатьох серіалах. А також народний артист України Богдан Бенюк, про якого багато розповідати не треба.

Дія «Хазяїна» Уривського відбувається у сучасному офісі з камерами спостереження та мобілками. Але виявляється, що з часів Карпенка-Карого, тобто з ХІХ сторіччя, мало що змінилося. Жадібність бізнесменів залишилася такою самою, як у поміщика Пузиря ( його роль грає Довженко). Його бездушність, яка приводить до самогубства одного з працівників, цілком вписується у реалії сьогодення.

 У виставі чимало гумору, електронної музики та всього того, чим наповнене зараз наше буремне життя. Наприкінці глядачі довго аплодували стоячи і дарували гастролерам квіти. Відчувалося, що особливе ставлення у багатьох з дніпрян саме до В’ячеслава Довженка. Адже він народився на Дніпропетровщині та отримав акторську освіту у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі.

Мені дуже важливо чути оклики у залі, – зізнався після вистави В’ячеслав Довженко. – Якщо тобі немає про що сказати, краще взагалі не виходити на сцену. І ще – у акторській професії можна бути або першим, або взагалі не можна бути. У Дніпрі знаходиться моя альма-матер, тут я отримав найголовніше – базу у моєму житті. Ми тоді були ще дітьми, все всмоктували, не від чого не відмовлялися. І це добре. Взагалі я вважаю, що театр – це малюнки на піску. Завтра пройде інша хвиля і змиє все, що ми намалювали сьогодні. Тому театр має відображати саме те, що відбувається сьогодні.

Юліанна Кокошко.

Фото автора.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі покажуть культову виставу «Конотопська відьма».

Слідкуйте за подіями в наших групах