Запрошують Король танго та Маестро: у Дніпрі на даху «Менори» відбудеться грандіозний концерт

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

9 червня о 18.00 Дніпропетровська філармонія ім. Л. Когана запрошує на закриття сезону на даху «Менори». Про це «Нашому місту» повідомила  Вікторія Фурсова, керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістю.

Цього літнього вечора під відкритим небом відбудеться справжній бал музики. Ви зможете почути «Пори року в Буенос-Айресі» видатного аргентинського композитора Астора П’яцолли. На   батьківщині він відомий як «Великий Астор», а у всьому світі – як автор, який дуже сильно вплинув на звучання аргентинського танго.

Також прозвучить «Вестсайдська історія» Леонарда Бернстайна, про якого  американці  зняли фільм «Маестро» з Бредлі Купером у головній ролі. Він був номінований у 2023 році на сім номінацій премії «Оскар». Дніпряни зможуть почути, як саме звучить музика Маестро. А ще у програмі «Дансон 2» Артуро Маркеса та «Симфонічна фантазія» Юрія Літовко.

Виконувати твори буде академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії. Художній керівник, головний диригент – Айдар Торибаєв. Соліст – Назарій Пилатюк (скрипка, м. Львів), заслужений артист України, Герой України, лауреат міжнародних конкурсів. Він є солістом-інструменталістом вищої категорії Національного будинку органної та камерної музики України, шевченківський лауреат. Веде насичену концертно-гастрольну діяльність в Україні, Польщі, Австрії, Німеччині, Угорщині, Швеції, Фінляндії, США. Композитор Мирослав Скорик присвятив Назарію Пилатюку Концерт № 7 для скрипки та симфонічного оркестру, який у 2014 році був записаний студією (NAXOS) у супроводі Національного одеського симфонічного оркестру під орудою всесвітньо відомого диригента Ерла Хобарта.

Тож до зустрічі на даху «Менори»!

Юліанна Кокошко

Фото з відкритих джерел.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у філармонії Дніпра відбулася прем’єра вистави «СНЕ».

Слідкуйте за подіями в наших групах