Знайомтесь, незнайома Леся: у філармонії Дніпра відбудеться концерт на честь відомої поетки

  • Категорія:
  • Афіша
  • Куди піти дніпро
  • Мітки:
  • Афиша Днепра

25 лютого о 16.00 у малій залі Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана відбудеться прем’єра програми «Наша Леся». Вона присвячена творчості Лесі Українки, день народження якої святкується саме в цей день. Про це повідомляє «Наше місто».

 Організатори концерту впевнені, що Леся Українка – це не просто ім’я в підручнику, а це українська супергероїня. Її сила духу надихає, а драматичний талант сягає таких висот, що робить її однією з найкращих поетес України.  Світ поезії Лесі – це справжній калейдоскоп тем. В ньому є патріотизм, кохання, стосунки, самореалізація, оптимізм, людська сила та прагнення до свободи. Завдяки цій програмі у дніпрян буде змога по-новому відкрити для себе Лесю Українку, відчути її силу та глибину.

У програмі прозвучать пісні на вірші “Вечірня година”, “Тішся, дитино”, “На зеленому горбочку”, “Хотіла б я піснею стати”, “Давня весна” у сучасному аранжуванні. А також саундтрек до мультфильму “Мавка. Лісова пісня” та сучасні популярні пісні. Їх виконає дует бандуристок “Етніка” у складі Вероніки Бережної та Ольги Білової. Також участь у концерті візьмуть Богдан Цоркан (контрабас), Владислав Сокуренко (фортепіано). Ведуча – Дарина Полякова, солістка – Анастасія Марченко. Режисерка прем’єри – Олена Цьопич, лавреатка премії імені Андрія Штогаренка.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в філармонії Дніпра виступають креативні львівяни.

Юліанна Кокошко

Слідкуйте за подіями в наших групах