19/09
Концерты
Ольга Горбачева
Вкус кино на фестивале: Театральный фургон (1953) в Днепре, 31 августа 2019, Арт-центр Квартира, цена на билеты, отзывы, дата, Афиша Днепра
30/11
Концерты
Сергей Притула. Юмор-шоу Варьяты
27/08
Концерты
Призрак оперы
23/08
Концерты
Jerry Heil
09/10
Концерты
The HARDKISS. Акустика
Диего Веласкес: дикий реализм Днепр, 21.06.2019, цена. Афиша Днепра

21/06/2019 Событие уже закончилось!

Диего Веласкес: дикий реализм

Категория: Кино

Комментарии: (0)

Описание

Просмотр и обсуждение фильма «Диего Веласкес: дикий реализм» 21 июня 2019 года, г.Днепр, Центральная городская библиотека.

В «Клубі корисного кіно» відбудеться перегляд і обговорення документального фільму, присвяченого життю та творчості іспанського художника Дієго Веласкеса.
Життя Дієго Веласкеса, придворного живописця Філіппа IV, є яскравим прикладом долі митця: геній, людина, яка завдяки своїй правдивості, витонченості й галантності здобула дружбу короля й повагу численних заздрісників, він проводив життя достойно і мудро, майже не переймаючись подіями, і навіть придворні інтриги не змогли порушити його спокою. Розвиток його кар’єри, блискучої і скромної, нагадує Рубенса.
У документальному фільмі про художника піде мова про три основних факти, які визначили його біографію: приїзд до Мадриду (1623) після раннього севільського періоду та два перебування в Італії.

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.