09/02
Концерты
Бумбокс
08/03
Концерты
The Beatles Tribute - Liverpool Legends
14/02
Концерты
ДахаБраха
07/03
Концерты
Наталья Могилевская
19/03
Концерты
Без обмежень
16/05
Концерты
Антитела (Антитіла)
GogolFest Днепр, 24.09.2019, цена, даты, купить билеты. Афиша Днепра

24/09/2019 - 29/09/2019 Событие уже закончилось!

GogolFest

Категория: Тусовки

  • Жанры:
  • Фестиваль

Комментарии: (0)

Описание

GogolFest с 24 по 29 сентября 2019 года, г. Днепр.

Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва DniPRO GogolFest вперше відбудеться у Дніпрі упродовж 27-29 вересня 2019 року. Цьогоріч Дніпро стане ще одним містом, яке долучилось до проекту GogolFest Inoculation – нового проекту від команди фестивалю GOGOLFEST, метою якого є згуртувати міста в Україні за допомогою мистецтва та здійснити мрію про «нову Україну».

Київська та дніпровська команди фестивалю мають на меті розкрити потенціал створення великих мистецьких проектів у Дніпрі та допомогти місту знайти свою сучасну айдентику з-поміж потужних промислових та, водночас, зручних для життя міст в Україні. Так з’явилась і назва нового фестивалю: Dni – буквальна транслітерація українського слова «дні», PRO – продакшн (створення, прогрес, процес, проекція).

Концепція фестивалю у Дніпрі складається з низки понять (догм) :

PROto – минуле, що дало початок;

PROduction – дії, що дають результат;

PROfessionalism – впевнені рішення, які змінюють все довкола;

PROtection – захист, що дає майбутнє;

PROmise – майбутнє, якого прагнеш.

DniPRO GogolFest говорить про місто та його ідеї. Особливістю фестивалю у місті є: тісне сплетіння українського та іноземного сучасного мистецтва у формах резиденцій, перформансів та гепенінгів; унікальне використання просторів у site — specific проектах.

Традиційно фестиваль включатиме театральну, музичну, візуальну, освітню та дитячу програми. Цьогоріч у Дніпрі виступлять театральні формації з Німеччини та Франції, організатори також обіцяють насичену та цікаву перформативну та освітню програми.

DniPRO GogolFest відбудеться у центральній частині міста, зокрема, на території кінокомпанії Contrabas та телеканалу UA : Дніпро. Організатори обрали нестандартні локації, що стануть сценографією для сучасних мистецьких проектів.

Ключові події:
27 вересня – відкриття фестивалю – грандіозне шоу PRO dniPRO на площі Героїв Майдану від режисера Влада Троїцького, приурочене відкриттю нового фестивалю у Дніпрі. У шоу візьмуть участь рейв-бенд ЦеШо та музично-театральна формація NovaOpera.

28 вересня – спец-подія у недобудованій станції метро Центральна та показ опери-реквієм IYOV, яка увійшла до ТОП-10 опер світу у 2018 році.

29 вересня – вистава від ЦСМ «ДАХ» «Сон Аліси», виступи експериментального етно-електронного дуету OY Sound System та легендарного фрік-кабаре DakhDaughters .

Генеральний партнер DniPRO GogolFest: програма «Культурна столиця».

GOGOLFEST – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль . За час існування, з 2007 до 2019 р., GOGOLFEST відвідали 575 тис. глядачів, на 13 локаціях у 3 містах відбулося 4 тис. подій, в яких взяли участь 20 500 українських та 1200 закордонних митців з понад 40 країн світу.

Цьогоріч GOGOLFEST увійшов у 20 найкращих фестивалів Європи за рейтингом EFFE (Europe for Festivals , Festivals for Europe) та отримав офіційний лейбл.

Вернуться на главную
‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.