19/03
Концерты
Без обмежень
16/05
Концерты
Антитела (Антитіла)
08/03
Концерты
The Beatles Tribute - Liverpool Legends
14/02
Концерты
ДахаБраха
07/03
Концерты
Наталья Могилевская
09/02
Концерты
Бумбокс
Голоса из-за океана Днепр, 23.11.2019, цена, даты. Афиша Днепра

23/11/2019 Событие уже закончилось!

Голоса из-за океана

Категория: Выставки

  • Жанры:
  • Презентация
  • Фото

Комментарии: (0)

Описание

Голоса из-за океана 23 ноября 2019 года, г.Днепр, Книгарня Є.

Книгарня «Є» та Дніпровський національний музей імені Дмитра Яворницького запрошують на презентацію фотовиставки «Голоси з-за океану» – спільного проекту української діаспори Австралії та Національного Музею Голодомору в Києві, де представлені спогади очевидців трагедії 1932-33 рр., які волею долі опинилися в Австралії після Другої світової війни. Захід відбудеться 23 листопада. Початок – о 18:30.
Виставка «Голоси з-за океану» через фотографії та спогади, оформлені у вигляді листів, розповідає особисті історії про Голодомор 1932–1933 років двадцяти шести людей із 10-ти областей України. Після 30-х років ХХ століття очевидці емігрували до Австралії, де їх і розшукали куратори проекту — австралійки українського походження — аби зібрати свідчення та зберегти пам’ять про один із найбільших геноцидів людства.

Історія кожного героя – унікальна. Листи-спогади об’єднують голоси мешканців великих міст та сіл; людей різних суспільних прошарків, що зумовило різні досвіди виживання під час Голодомору. Обличчя цих людей назавжди задокументовані чорно-білими фотографіями. За усмішками вже австралійських літніх людей приховуються історії українських дітей, які пережили геноцид.

Протягом зустрічі говоритимемо також про роль діаспори, іноземних дослідників та громадських діячів у дослідженні й збереженні пам`яті про Голодомор. Подискутуємо про ініціативу громадськості в створенні меморіального музею Голодомору у Дніпрі — його необхідність, перспективи та концептуальні засади.

Романчук Дмитро — старший науковий співробітник Дніпропетровського історичного музею імені Дмитра Яворницького, куратор фотовиставки «Голоси з-за океану» в Дніпрі.

Вернуться на главную
‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.