08/11
Концерты
Коррупция
29/10
Концерты
Леша Свик
09/11
Концерты
Оля Полякова
09/10
Концерты
Олег Винник
26/09
Концерты
Антитела (Антитіла)
Гранд-опера PRO dni PRO Днепр, 27.09.2019, цена, даты. Афиша Днепра

27/09/2019 Событие уже закончилось!

Гранд-опера PRO dni PRO

Категория: Концерты

Комментарии: (0)

Описание

Гранд-опера «PRO dni PRO» 27 сентября 2019 года, г. Днепр, Площадь Героев Майдана.

“PRO dni PRO” – це масштабний музичний перформанс від режисера Влада Троїцького, який створюється спеціально до відкриття фестивалю DniPro ГогольFest.

Показ відбудеться 27 вересня на Площі Героїв Майдану. Початок о 21:00.

“PRO dni PRO” – це потужний мистецький акт, до створення якого причетні найкрутіші музиканти, актори, художники та технічні спеціалісти України. “PRO dni PRO” – це фантазія геніального аналітика сучасності Влада Троїцького на тему Дніпра, художнє відчуття міста та його майбутнього.

Влад Троїцький – український театральний режисер та культуртрегер, засновник ЦСМ «ДАХ», керівник музично-театральних проектів dakhabrakha, Dakh Daughters, NOVA OPERA, ЦеШо, засновник фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST.

“PRO dni PRO” – це музична колаборація таких проектів, як рейв-бенд ЦеШо (TseSho aka Teatr-Pralnia) та формація NOVA OPERA. Ці два колективи засновані Владом Троїцьким і кожен сам по собі – вже дуже сильний культурний продукт, запитаний на міжнародному культурному ринку. І от останній рік Влад працює з ними спільно та створює потужні колабораційні продукти. Це гранд-події, як, наприклад, опера Nero на корабельному заводі у Маріуполі, або музичний перформанс “Сходи до..” на Потьомкінських сходах – спецподія ОМКФ 2019.

Музичний медіа-перформанс “PRO dni PRO” передає розмаїття стилів сучасного мистецтва – нового погляду на оперне мистецтво з поєднанням сучасних тенденцій в медіа-арті та віджеїнгу.

Композитори – Roman Grygoriv та Ілля Разумейко (Elias Spricht). Молоді, амбітні українські композитори, які протягом усього декількох років увірвалися на театральний простір зі своїм власним баченням і відчуттями музики, сцени, виконавця і глядача. Кожен їх наступних творів, зроблений у співпраці з провідними театральними режисерами та музикантами формації “NOVA OPERA”, виходить за межі канонів, правил і “правильності”. Незмінні учасники ключових музичних подій сучасного мистецтва в Україні, засновники і організатори фестивалю “Porto Franko”, що поєднує в собі чи не всі відомі напрямки сучасного мистецтва.

Гранд-опера «PRO dniPRO» та фестиваль DniPro ГогольFest відбуваються за ініціативи та підтримки генерального партнера – Программа Культурная столица.

Видео

Вернуться на главную
‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.