12/10
Концерты
Нино Катамадзе
30/07
Концерты
Jony
08/09
Концерты
Нурлан Сабуров. Тур Принципы
04/10
Концерты
Александр Пономарев
27/08
Концерты
Артем Пивоваров
Изучаем историю играя Днепр, 21.11.2019, цена, даты, купить билеты. Афиша Днепра

21/11/2019 Событие уже закончилось!

Изучаем историю играя

Категория: Образование

  • Жанры:
  • История

Комментарии: (0)

Описание

«Изучаем историю играя» 21 ноября 2019 года, г.Днепр, Центральная городская библиотека.

Дніпровська Центральна міська бібліотека та публічний HUB «Світ науки» запрошують вчителів історії, керівників історичних та національно-патріотичних гуртків та об’єднань школярів, вихователів, студентів на лекцію на тематичну лекцію: «Вивчаємо історію граючи: традиційні ігри різних народів, що населяли наш край з часів енеоліту до Київської Русі».

В ході лекції буде представлений ряд ігор, які мають давнє історичне коріння, зокрема:
1. «Альчики» ‒ дитяча гра, що була розповсюджена у племен, які проживали на території і нашого краю у 4 тис. до н.е. – 2 тис. н.е. Сприяє кмітливості, розвиває швидкість реакції.

2. «Хнефатафл» ‒ слов’янська та скандинавська гра часів середньовіччя. Гра наглядно проілюструє культурну взаємодію між слов’янськими та скандинавськими традиціями, познайомить з історичним зв’язком двох народів.

3. «Гра в крем’яхи» ‒ гра періоду середньовіччя – нового часу. Крем’яхи буде відтворено з керамічних залишків.

Всі запропоновані ігри висвітлюють та знайомлять з традиціями, духовною та матеріальною культурою різних етносів, що заселяли територію нашого краю у зазначений період. Розповідають про основні історичні події того часу, надають знання з історичної географії, етнографії, сприяють логічному і стратегічному мисленню, аналізу джерел та історичних подій.

Спікер: Рутковська Оксана Володимирівна, старший науковий співробітник відділу археології Дніпропетровського національного історичного музею імені Д. І. Яворницького.

Вернуться на главную