21/07
Концерт Днепр
Monatik Love it РИТМ Тур
20/07
Концерт Днепр
Джаз на Днепре 2019
02/08
Концерт Днепр
BEZVIZ ISLAND FESTIVAL
25/07
Концерт Днепр
Тина Кароль. Все Хиты
Киноклуб "Мир французского кино" фильм "8 женщин" Днепр, купить билеты, цена, дата, расписание

19/01/2019 Событие уже закончилось!

Киноклуб «Мир французского кино» фильм «8 женщин»

Категория: Кино

Комментарии: (0)

Описание

19 січня о 16-00
запрошуємо до Центру слов’янської культури і писемності (6й поверх) на перегляд фільму Франсуа Озона «8 жінок». Фільм знятий за п’єсою Робера Тома «8 люблячих жінок» і має по-справжньому зірковий склад актрис.
Сюжет фільму:
1950-і роки. Французька провінція. Під Різдво у великому будинку збирається велика родина. Але радість зустрічі затьмарює страшна подія: господаря будинку знайдено мертвим у своїй спальні. Поліція не прибуде вчасно: хтось перерізав телефонний шнур і дроти запалювання в машині, до того ж ворота будинку занесені снігом. Відрізані від навколишнього світу, вісім жінок, близьких до господаря дому, починають самостійне розслідування.

Перелякані жінки (адже одна з них вбивця!) починають з підозрами розпитувати одна одну про те, що робила кожна з них у ніч вбивства. Скільки ж сімейних таємниць відкривається відразу! Всі старанно брешуть про себе, і одне про одного, намагаючись відвести від себе підозру, але правда неминуче відкриється. Страшна, несподівана правда…

Цікавинки про фільм:
Вірджинія Ледоєн грала вагітну Сюзон, будучи вагітною насправді. Даніель Дарині жартувала з цього приводу, що фактично в дії були замішані 9 жінок.
Коли Луїза показує фотографію своєї колишньої господині, на ній зображена Ромі Шнайдер. Актриса Еммануель Беар, що виконала роль Луїзи, здобула популярність у фільмах Клода Соте, у якого вона стала зніматися після смерті Ромі Шнайдер (улюбленої актриси Соте).
Картина «8 жінок» номінувалася на дванадцять «Сезарів» у всіх основних категоріях, але залишилася без нагород.
Даніель Дарині і Катрін Денев колись грали у фільмі «Дівчата з Рошфора», де при цьому теж зіграли матір і дочку.

Фільм демонструється російською мовою.
Вхід вільний

 

Иностранка Днепр

Адрес: ул. Воскресенская, 23

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.