19/09
Концерты
Ольга Горбачева
Вкус кино на фестивале: Театральный фургон (1953) в Днепре, 31 августа 2019, Арт-центр Квартира, цена на билеты, отзывы, дата, Афиша Днепра
30/11
Концерты
Сергей Притула. Юмор-шоу Варьяты
09/10
Концерты
The HARDKISS. Акустика
18/11
Концерты
НеАнгелы
20/09
Концерты
NK | Настя Каменских
Max Paragraph Днепр, 18.05.2019, купить билеты, цена. Афиша Днепра

18/05/2019 Событие уже закончилось!

Max Paragraph — Long Night Above Museum

Категория: Концерты

Комментарии: (0)

Описание

Max Paragraph — Long Night Above Museum 18 мая 2019 года в Днепре, в Музее Украинской Живописи.

 

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято: Ніч у музеї. Навколо світу . Напередодні багато музеїв відкривають свої двері для відвідувачів вночі….але тільки Музей українського живопису відкриє для вас не тільки двері в музей, але й на Кришу музею! Почніть свою ніч Над музеєм із космічно-акустичного шоу від Max Paragraph.
Пісні Макса можна описати як «акустичний експериментальний поп-блюз з елементами космічного кантрі». Подорожуючи з гітарою, стомпбоксом і гармошкою, Макс збирає історії  та різні космічні звуки, щоб створити особливу атмосферу для кожної пісні на своїх концертах.
 «Кажуть, що моя музика нагадує саундтреки до каліфорнійських серіалів. Іноді вважають що це блюз, або кантрі. Але я знаю точно — це музика натхненна життям, а рецепт простий: справжні історії, трохи фантазії , і ще дещо…»
(с) Max Paragraph
На стиль Max Paragraph вплинуло багато різних музикантів, таких як: Johnny Cash, John Fruschante, David Bowie, Tom Waits, Mark Lanegan. Але, як кажуть, краще один раз почути та насправді відчути…

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.