Мой любимый олигарх Днепр, 25.09.2020, цена, даты, купить билеты. Афиша Днепра

25/09/2020 - 25/10/2020 Подія вже закінчилася!

Мой любимый олигарх

Категорія: Детям

Коментарі: (0)

Опис

Конкурс детского рисунка “Мой любимый олигарх” с 25 сентября по 25 октября 2020 года, г.Днепр, Галерея Артсвит

Максим Ходак в межах створення персонального проєкту на резиденції для художників, що проходить в галереї Артсвіт, запрошує охочих до участі в конкурсі дитячого малюнку “Мій улюблений олігарх”.

Метою конкурсу є показати вдячність олігархам. Багато років ми завдячуємо їм розвитком нашої економіки, підняттям іміджу України та збереженням природних багатств! А, як відомо, дитячі очі бачать цей світ більш відкрито, їхні погляди сповнені любові та щирості, тому цікаво поглянути на малюнки дітей, які зображатимуть улюбленого олігарха, якого вони оберуть самостійно.

До участі запрошуються діти віком від 6 до 14 років.

Для участі потрібно:
– створити портрет свого улюбленого олігарха формату А4 в будь-якій техніці;
– підписати його з титульної сторони, вказавши таку інформацію: ім’я та прізвище дитини, вік та, хто зображений на малюнку;
– надіслати його на пошту [email protected] чи у VIber (+380994392017) або Telegram (+380994392017).
– конкурс проходитиме з 25 вересня по 25 жовтня.

Конкурс проходитиме у два етапи. На першому етапі кожна робота пройде онлайн відбір на відповідність всім технічним вимогам. Роботи, які пройдуть в другий етап, експонуватимуться на виставці в галереї. Серед робіт, що увійдуть до виставки, будуть обрані переможці та нагороджені цінними призами і дипломами. Всі інші конкурсанти виставки отримають диплом учасника.

Повернутися на головну

Слідкуйте за подіями в наших групах