16/05
Концерты
Антитела (Антитіла)
08/03
Концерты
The Beatles Tribute - Liverpool Legends
09/02
Концерты
Бумбокс
19/03
Концерты
Без обмежень
14/02
Концерты
ДахаБраха
07/03
Концерты
Наталья Могилевская
Пара лишних шагов в ту сторону Днепр. 22.08.2019, цена, даты. Афиша Днепра

22/08/2019 Событие уже закончилось!

Пара лишних шагов в ту сторону

Категория: Выставки

  • Жанры:
  • искусство

Комментарии: (0)

Описание

Выставка «Пара лишних шагов в ту сторону» 22 августа 2019 года, г. Днепр, Галерея Артсвіт.

22 серпня о 19:00 запрошуємо на відкриття нової виставки «Пара зайвих кроків у той бік» Олександри Кадзевич.

… Акваріум — не копія ставка. Він — його модель, причому модель спрощена. Але, незважаючи на це, акваріум дозволяє вивчати багато законів життя п̶р̶и̶р̶о̶д̶н̶о̶ї̶ ̶в̶о̶д̶о̶й̶м̶и̶. І, звичайно, не тільки ставка. Можна в акваріумі зустріти і жителя озер і річок — окуня, і ̶с̶т̶р̶у̶н̶к̶и̶х̶ ̶г̶о̶л̶ь̶я̶н̶і̶в̶, швидкі зграйки яких — обов’язкова приналежність багатьох струмків … Та й не тільки їх — на вікнах наших квартир нерідкі і далекосхідні ̶р̶о̶т̶а̶н̶и̶, і ̶б̶а̶р̶в̶и̶с̶т̶і̶ ̶ж̶и̶т̶е̶л̶і̶ ̶с̶п̶е̶к̶о̶т̶н̶о̶ї̶ ̶І̶н̶д̶і̶ї̶ — лабірінтові, і строкаті африканські фундулуси, і яскраві рибки американських річок. Інакше кажучи, спостерігаючи за мешканцями акваріума, можна познайомитися з життям водойм найрізноманітніших країн.

Ф. М. Полканов, «Підводний світ в кімнаті», 1981

У своїх роботах мисткиня реєструє невеликі помилки реальності, ледь помітні похибки логіки, коливання і інші «нестабільності», які роблять світ видимим і відчутним. У той же час вона досліджує область історичної пам’яті, її трансформацію і межі сприйняття. В розумінні художниці, минуле набуває характеру романтичного міфу, що проглядається в глобальній інформаційній мережі.

Мистецька практика художниці фокусується і розвивається навколо об’єктів і скульптур, в які вона інтегрувала мову живопису, колажу, малювання та інсталяції, використовуючи такі матеріали як газетні вирізки, картон, дерево тощо.

Колажування для мисткині — це метод об’єднання фрагментарної реальності в складні мінливі ритми, свого роду захоплення особливого фрагмента, як дуже особистого — присвяченого пам’яті конкретної людини, — так і громадського — пов’язаного із соціальним полем.

Олександра Кадзевич народилася в 1992 році в Одесі. Закінчила Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова (живописне відділення), Київську Академію Медіа Мистецтв. У червні 2018 року заснувала в своїй майстерні artist run space Noch. Номінантка Премії PinchukArtCentre 2019. Живе і працює в Одесі.

Вернуться на главную
‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.