09/11
Концерты
Оля Полякова
09/10
Концерты
Олег Винник
26/09
Концерты
Антитела (Антитіла)
08/11
Концерты
Коррупция
29/10
Концерты
Леша Свик
Пиккардийская Терция Днепр, 17.01.2020, купить билеты. Афиша Днепра

17/01/2020 Событие уже закончилось!

Пиккардийская Терция

Категория: Концерты

Комментарии: (0)

Описание

Концерт «Пиккардийская Терция» 17 января 2020 года, г.Днепр, Филармония им. Л.Когана.

На прохання шанувальників гурту «Піккардійська терція» та тих людей які цінують якісну українську музику, чиї серця сповнині любові і добра, кому до душі неімовірна любов до рідної землі-піккардійці їдуть до Харкова з новою програмою «Нове та Найкраще» -, та вже знайомими хітами («Старенький трамвай»,»Пливе кача»,тощо)!

У цей чарівний вечір в серці кожного слухача пануватиме атмосфера радості та гордості за те якими талановитими людьми сповнена наша країна!

«Піккардійська Терція» — унікальний колектив для української музичної культури. За понад 20 років стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», У репертуарі «Піккардійської Терції» — понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н- рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Чехія, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія, Австрія і навіть Сингапур.

Вернуться на главную
‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.