19/03
Концерты
Без обмежень
07/03
Концерты
Наталья Могилевская
08/03
Концерты
The Beatles Tribute - Liverpool Legends
01/02
Выставки
Космос ваш
Размышления.Цвета.Настроения Днепр, 12.02.2020, цена, даты. Афиша Днепра

12/02/2020 - 29/02/2020

Размышления.Цвета.Настроения

Категория: Выставки

Цена билета: Вход свободный₴

  • Жанры:
  • Живопись

Комментарии: (0)

Расписание:

Дом искусств

Дом искусств

г. Днепр ул. Философская, 23 тел. 0562-42-20-55

12/02/2020 - 29/02/2020

Цена билета: Вход свободный

В расписании возможны изменения. Детали уточняйте.

Время:

  • 14:00

Описание

Выставка Сергея Сидорова «Размышления.Цвета.Настроения» 12 февраля 2020 года, г.Днепр, Дом Искусств.

12 лютого 2020 року о 14 годині у Дніпровському Будинку мистецтв відбудеться відкриття персональної виставки пам’яті художника Сергія Сидорова «Роздуми.Кольори.Настрої».

Це 34 роботи, створені за чверть століття від 1995 року, серед них і дві останні картини художника.
Сергій Володимирович Сидоров народився у 1954 році на Сахаліні, у сім’ї військовослужбовця. У Дніпропетровську пішов до школи. Змалку любив малювати та грати на кларнеті. Ці дві музи вже у дорослому віці перелилися у мистецьке осмислення буття: живопис та музика визначили наповнення його творчості.

Сергій Сидоров – учень відомого у Дніпрі художника та керівника образотворчої студії Палацу студентів Михайла Пушного, яку він відвідував ще школярем. Потім було навчання у Москві, де С.Сидоров отримав диплом за спеціальністю «педагог-викладач, художник-дизайнер», закінчивши художньо-графічний факультет педагогічного університету. Куратором його дипломної роботи був відомий графік, народний художник СРСР Дмитро Бісті, чий вплив на творчість Сидорова став вагомим.

У Дніпрі С.Сидоров працював головним художником філіалу комбінату «Укрпобутреклама» (1988-1997), викладачем дизайну у Дніпровському Національному університеті ім.О.Гончара (1995-1996). Пізніше викладав у Дніпровській філії відкритого міжнародного університету «Україна» (1998-2019). У складі творчої бригади художників-дизайнерів міста у 1987 році став переможцем республіканського конкурсу на краще дизайнерське оформлення вулиць столиці України.

Віддаючи шану своєму першому вчителю Михайлу Пушному, Сергій Сидоров був серед ініціаторів та організаторів виставок, присвячених його пам’яті.

Філософія образів та кольорів, романтичне відчуття природи, музика напівтонів та яскравість щоденного життя – те, що наповнює мистецький світ С.Сидорова. Його улюблені жанри – пейзаж, натюрморт, графіка. Ліризм, яким насичені картини, — це і фантазії душі (натюрморти «Осіння прелюдія», «Серпень», «Сонце у квітах», «Ніжні почуття», «Фантазії весни», «Нактюрн осені» та інші), і мрії про подорожі у часі, так притаманні багатьом майстрам («Тосканський натюрморт»), коли хочеться відчути стилі та атмосферу різних епох («Світи», «Архангел Гавриїл», «Біг», «Гопак»). Картина художника у співавторстві з В.Родіоновим «Артерії індустрії» зберігається в музеї українського живопису у Дніпрі.

Сергій Володимирович готувався до цієї виставки, але його відхід у листопаді 2019 року став, на жаль, швидким та неочікуваним… Усе життя Сергій Сидоров прагнув істини, здобував знання та навчав молодих. Його шлях художника, викладача, дизайнера – це безперервний розвиток і поступ майстерності.

Кураторами виставки «Роздуми.Кольори.Настрої» стали друг Сергія художник та архітектор, член НСХУ Віктор Родіонов та сестра Ірина Сидорова. Виставка працюватиме упродовж місяця.

Вернуться на главную
‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.