18/11
Концерты
НеАнгелы
09/10
Концерты
The HARDKISS. Акустика
20/09
Концерты
NK | Настя Каменских
Вкус кино на фестивале: Театральный фургон (1953) в Днепре, 31 августа 2019, Арт-центр Квартира, цена на билеты, отзывы, дата, Афиша Днепра
30/11
Концерты
Сергей Притула. Юмор-шоу Варьяты
19/09
Концерты
Ольга Горбачева: Сила
Ретро-пробег Миклашевского Днепр, 07.09.2019, цена, даты. Афиша Днепра

07/09/2019

Ретро-пробег Миклашевского

Категория: Тусовки

Цена билета: Уточняйте дополнительно ₴

Комментарии: (0)

Расписание:

Машины времени, технический музей

Машины времени, технический музей

г. Днепр ул. Мандрыковская, 44

07/09/2019

Цена билета: Уточняйте дополнительно

В расписании возможны изменения. Детали уточняйте.

Время:

  • 10:00

Описание

Ретро-пробег Миклашевского 7 сентября 2019 года, г.Днепр, Технический музей.

«АвтоПробіг Миклашевського» — проект, який об’єднує всіх, хто любить історію, автомобілі, швидкість та пригоди. В основі нашого проекту –постать людини, Андрія Миклашевського, яким на поч. ХХ ст. було встановлено перше постійне автомобільне сполучення між м.Катеринославом (м. Дніпро) та м. Новомосковськом. Пропонуємо продовжити історію в сучасності. Запрошуємо на «АвтоПробіг Миклашевського» 7-8 вересня 2019 року між м.Дніпро та м.Новомосовськом. Задля цього, нами було розроблено спеціальний маршрут авто-квесту – нудьгувати не матимемо часу. Окрім цього, для учасників ретропробігу запланована місце для «паркування» авто на авто-ретро виставці «D.A.R.S. 2019″(Dniprо Auto Retro Show), насичена культурна програма: виставка ретро-автомобілів, спілкування з відомими істориками, автомобілістами міста. Ми підготували відзнаки всім учасникам ретропробігу та окремі призи для переможців! Цього року «АвтоПробіг Миклашевського» проходить за підтримки програми творчих проектів міського голови «Культурна столиця». Партнерську підтримку ми отримали від компанії «АВІАС» та MOTUL.
Деталі щодо реєстрації, правил участі у ретропробігу, дводенного регламенту ретропробігу зявиться незабаром на нашій сторінці. Поки впевнено ставте у власні плани участь у «АвтоПробігу Миклашевського». Поїхали.

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.