09/11
Концерты
Оля Полякова
09/10
Концерты
Олег Винник
29/10
Концерты
Леша Свик
08/11
Концерты
Коррупция
26/09
Концерты
Антитела (Антитіла)
Rock MOZART LE CONCERT Днепр, 24.11.2019, купить билеты. Афиша Днепра

24/11/2019 Событие уже закончилось!

Rock MOZART LE CONCERT

Категория: Концерты

Комментарии: (0)

Описание

Rock MOZART LE CONCERT 24 ноября 2019 года, г.Днепр, Театр Оперы и Балета.

Rock MOZART LE CONCERT! 24 листопада на сцені Оперного Театру – блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої революційної, практично скандальної рок-опери, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою – розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних. У концерті задіяно близько 100 артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!
Рок + Моцарт + Великий симфонічний Оркестр + Хор + Рок-бенд + 7 найкращих Солістів!
Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!
Rock MOZART LE CONCERT – це те, що повинен побачити й почути кожний!
Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.
Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 24 листопада в Оперному Театрі на Rock MOZART LE CONCERT!
У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 27 хітів про силу пристрасті і справжній талант.
Не пропустіть цю яскраву можливість…
Купуйте квитки на Rock MOZART LE CONCERT заздалегідь!

Видео

Вернуться на главную
‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.