09/11
Концерты
Оля Полякова
08/11
Концерты
Коррупция
09/10
Концерты
Олег Винник
29/10
Концерты
Леша Свик
26/09
Концерты
Антитела (Антитіла)
Сергей Притула Варьяты Днепр, купить билеты. Афиша Днепра

06/04/2019 Событие уже закончилось!

Сергей Притула. Юмор-шоу «Варьяты»

Категория: Концерты

Комментарии: (0)

Описание

До уваги дніпрян! “Вар’яти-шоу” дають додатковий концерт у Дніпрі – 6 квітня о 17.00!

За доброю традицією, артисти дають у місті одразу два концерти.

А все тому, що до першого заявленого виступу залишилось майже 2 тижні, проте попит не стихає й квитків вже немає. То ж, щоб задовольнити всіх охочих, “Вар’яти” вирішили провести додатковий виступ – 6 квітня о 17:00.

На дніпрян чекає нова 2-годинна програма. Глядачі в залі побачать те, що потім увійде в телеверсію 4 сезону “Вар’яти-шоу”. “У вас буде чудовий ексклюзив – ви спочатку побачите цю програму на сцені, а вже через 5-6 місяців на екранах!”, – зізнається очільник “Вар’ятів” Сергій Притула.

Всі свої історії артисти беруть із власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому “Вар’яти” здобули народну любов і на їх виступи приходять цілими родинами. А високі рейтинги трьох сезонів телеверсії шоу – лише підтвердження тому.

У 2018 році артисти дали 130 концертів і таким чином вийшли на рекорд по кількості концертів за 1 рік за увесь час існування шоу. З кожного концерту частину зароблених грошей “Вар’яти” перераховують на потреби Армії.

Про шоу:

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема.
Очільник “Вар’ятів” – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.
Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.
Восени 2018 відбулася прем’єра третього сезону телеверсії “Вар’яти-шоу” в ефірі Нового каналу.

Вернуться на главную
‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.