02/08
Концерт Днепр
BEZVIZ ISLAND FESTIVAL
21/07
Концерт Днепр
Monatik Love it РИТМ Тур
20/07
Концерт Днепр
Джаз на Днепре 2019
25/07
Концерт Днепр
Тина Кароль. Все Хиты
Ukiez (alt-folk), Alba Gu Brath Днепр, 15.06.2019, цена, купить билеты. Афиша Днепра

15/06/2019 Событие уже закончилось!

Ukiez (alt-folk), Alba Gu Brath

Категория: Концерт Днепр

Комментарии: (0)

Описание

Ukiez (alt-folk), Alba Gu Brath 15 июня 2019 года, г.Днепр, МахноПАБ.

Ukiez – це музично-мистецька формація, що складається з відомого художника та письменника Івана Семесюка (спів, вістл, губна гармошка), телеведучого та музиканта Богдана Буткевича (гітара) й композитора Дмитра Данова (скрипка).

Ім’я колективу походить від жаргонної назви українських емігрантів у Канаді та США на початку 20-го століття.
Тріо працює в авторському стилі «аппалач Ярославни», чи, якщо точніше – alt-folk (alternative folk). Який поєднує в собі українську стародавню музичну традицію та ірландо-американський мелодизм. Головною мистецькою задачею колектив вважає створення нової української музичної гармонії, без нашарувань радянсько-російського ерзацу.
Ukiez ставлять перед собою мету через призму переробки загальновідомих українських пісень й мелодій в стилях кельтики, кантрі, блюграсу показати, чи то пак – очистити українське музичне тіло від трухлявої «непозбувної бентеги». Наша ціль – показати, що Україна є частиною європейського культурного простору не на рівні міфотворчості та декларацій, а на рівні глибинних музично-корінневих зв’язків. Які показують на диво тісні поєднання та схожості між українською традицією та тією ж таки ірландською.

Підтримують гостей Alba Gu Brath — це гурт, який грає традиційні мелодії далекої Шотландії та волинці під бій гучни барабанів.

Предпродаж квитків на барі у МаxноПАБі (вул. Магдебургського Права 4а)

Вернуться на главную

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.