08/03
Концерты
Без Обмежень. Тур «Краще»
02/04
Концерты
Артем Пивоваров
16/05
Концерты
Антитела (Антитіла)
14/05
Концерты
Леша Свик
17/05
Концерты
Андрей Макаревич YO5
Святослав Вакарчук. Оранжерея Днепр, 14.04.2021, купить билеты. Афиша Днепра
14/04
Концерты
Святослав Вакарчук. Оранжерея
Военный оркестр Днепр, 26.02.2021, купить билеты. Афиша Днепра

26/02/2021 Событие уже закончилось!

Военный оркестр

Категория: Концерты

Комментарии: (0)

Описание

Военный оркестр 26 февраля 2021 года, г.Днепр, Филармония им. Л. Когана.

Військовий оркестр 194 – го понтонно – мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України був створений 1 жовтня 2004 року у місті Новомосковськ Дніпропетровської області.

За порівняно короткий період оркестр піднявся до вершин творчого визнання і майстерності: різнобарвна палітра концертних форм та багатий репертуар, численні виступи оркестру перед різними глядачами, практично усіх міст великої України та СНД так і багатьох містах країн західної Європи не залишив глядача байдужим.

За невеликий період роботи колектив відпрацював та презентував значну кількість дефіле та плац – концертів, в основі яких лежить стройовий вишкіл та злагодженість рухів колективу військового оркестру. Це говорить про популярність даного виду військового мистецтва.

Цікаві інтерпретації, талановиті солісти, яскраві і самобутні виконавські традиції креативний підхід до виконання творів дозволили колективу досягти мистецьких вершин та посісти чільне місце в сучасній військовій музичній культурі України.

Професіоналізм колективу настільки досконалий, а в музику вкладено стільки тепла і душі, що не дивно, чому з таким захопленням численні глядачі вітають кожний номер музикантів.

За всіма досягненнями оркестру стоїть велика і кропітка робота, яку проводить в оркестрі справжній майстер своєї справи, знаний фахівець, висококваліфікований професіонал – військовий диригент полковник Богдан Задорожний. Він вміє творити прекрасне і всього себе віддає улюбленій справі і, як результат, колектив неодноразово нагороджений різними відзнаками та державними нагородами України.

Реальний військовий в повному розумінні цього слова Український оркестр який своєю професійною майстерністю заслужив представляти культурно етнічні та національні традиції великої держави Україна на багатьох різнопланових фестивалях Європи та світу.

Вернуться на главную