Восстание роботов Днепр, 24.11.2020, цена, фото, расписание, даты, купить билеты. Афиша Днепра

15/12/2020 - 15/01/2021 Событие уже закончилось!

Восстание роботов

Категория: Выставки

Комментарии: (0)

Описание

Выставка «Восстание роботов» 15 декабря 2020 — 15 января 2021, г.Днепр, Парк им. Л. Глобы.

Приобрести билеты:

15.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

16.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

17.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

18.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

19.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

20.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

21.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

22.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

23.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

24.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

25.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

26.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

27.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

28.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

29.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

30.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

31.12 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

1.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

2.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

3.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

4.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

5.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

6.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

7.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

8.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

9.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

10.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

11.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

12.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

13.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

14.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

15.01 — КУПИТЬ БИЛЕТЫ

Выставка включает:

— 14 роботов (10 подвижных, с озвучкой и 4 статичных). Высотой от 2-х до 6-ти метров.
— 3 робота-костюма для аниматоров. Выоста костюма 3 метра, для аниматора есть модулятор голоса робота.
— пейнтбольный тир (он для посетителей бесплатный)
— зона для игры в лазертаг (она также бесплатна для посетителей)
— бои роботов (небольшие ринги с роботами-боксёрами на пультах управления / она также бесплатна для посетителей)
— зона с разукрашками для детей

Колись дуже давно на Землю прибули роботи із інших світів. Це були фантастичні залізні велетні. Вони подорожували галактиками Всесвіту, а у критичні часи приходили на допомогу різним планетам, ставали на їхній захист від інопланетних цивілізацій та космічних стихій. Усі розумні організми сусідніх галактик знали — вони не можуть нашкодити планетам, на яких є роботи. На Землю прибували здебільшого роботи серії Р (Рятівник). У корпусах цих металевих супергероїв було сховано чималу кількість космічної зброї. Роботи мали суперздібності, що дозволяли їм літати та дуже швидко бігати. Усього на землю прибуло близько тисячі залізних героїв, серій Р-1, Р-2, Р-3, Р-4 та Р-5. Перші були велетнями, до 6 метрів, а останні — адаптовані до роботи з людьми, сягали до 3 метрів.

Роботи були настільки відомими та всемогутніми, що люди складали про них комікси, вигадували відеоігри, знімали про роботів кіносаги та мультфільми. Проте з технологічним процесом стосунки людей і роботів потрохи змінювались. Усе частіше люди використовували роботів для повсякденних хатніх вправ. Так роботи почали вирощувати та збирати врожай, прибиратися у будинках, зберігати свіжу їжу й готувати її; вони прали та прасували одяг, возили людей на короткі та дальні відстані, робили все, аби полегшити життя людства, але вже без космічних боїв. З часом люди настільки звикли користуватися роботами щодня, що зовсім перестали дивуватись їм. Суперфантастичні історії за участю роботів поступовозалишились у минулому. Про могутність супергероїв також поступово почали забувати, а віра в існування роботизованих гігантів стала втрачатися. Це призвело до того, що навіть деякі діти почали вірити, що величні залізні роботи учасники космічних боїв — лише вигадки авторів коміксів, мультфільмів й кіно. Так тривало до 2020 року, але зараз прийшов час почати боротьбу з цією несправедливістю!

«Повстання роботів» — це унікальний роботопарк, що познайомить вас з чотирнадцятьма найзвитяжнішими роботами сучасності. Усі вони повстали аби нагадати людям про своє існування, продемонструвати велич і відродити віру в знаменитих металевих гігантів. Фантастична роботовиставка «Повстання роботів» — це присвята казковому світові залізних героїв, у якому в дитинстві хоча б раз бував кожен.

Для максимально реалістичного занурення у фантастичне життя роботів, гості парку можуть взяти участь у справжньому космічному бою. Уламки машин розповідають про відважне минула, а обов’язковий інструмент лазерних боїв — бластери, які можна випробувати безкоштовно — дають змогу відчути себе учасником фантастичної пригоди.

Бронкерсон Р-264 (Optimus Supreme)

Зріст — 5,9 метрів. Вага —2,3 тонни
Швидкість пересування: 20 км/год
Вміє літати. Окрім бойової зброї має вбивчі кулаки
Прибув на Землю 147 мільйонів років тому

Бронкерсон прибув на Землю 150 мільйонів років тому. Брав участь у всіх визвольних та захисних операціях. Вважається одним із лідерів роботів. У його металеве тіло вбудовано іонний бластер та енергетичну сокиру. Ладен зруйнувати навіть космічний корабель.

Ваксанарус Р-238

Зріст — 5,7 метрів. Вага — 1,6 тонни.
Швидкість пересування: 67 км/год
Прибув на Землю 159 мільйонів років тому

Один із найстаріших роботів, що існують на планеті Земля. Завдяки гарному бойовому оснащенню без роздумів кидається у будь-який бій й тим самим надихає інших роботів. Має плазмову гармату та кулемет на правій руці, ракетниці на плечах, меч із титану, молот та гарпун у лівій руці.

Пексивальд Р-294

Зріст — 5,8 метра, вага — 3,8 тонни.
Швидкість пересування: 15 км/год
Прибув на Землю 124 мільйонів років тому

У житті Пексивальд — невгомонний базіка та душа компанії, у бою — чіткий та відповідальний воїн. Інколи здається, що він бере участь у війнах лише задля того, щоб було про що розповідати новим знайомим при зустрічі. Його металева броня оснащена скорострільною енергетичною ракетною рушницею, плазмовою гарматою та двома іонними дробовиками.

Брюстер Р-217

Зріст — 6,1 метр, вага — 5,7 тонни
Швидкість пересування: 45 км/год
Прибув на Землю 128 мільйонів років тому

Один із найпотужніших роботів, за всю історію їхнього існування. Наділений безліччю талантів та вмінь, що підкріплює постійними технічними тренуваннями. У бою показує себе як досвідчений стратег й вміло використовує слабкості противника. Для більш руйнівного удару може збільшити вагу втроє.

Драмбот Р-534

Зріст — 2,95 метра, вага — 1,9 тонни
Швидкість пересування: 45 км/год
Прибув на Землю 57 мільйонів років тому

Дизайн металевої броні цього робота був взятий з моделі Бронкерсон Р-2. Проте Драмбот має й власний набір бойових знарядь та навичок. Зокрема, робот відомий нечуваною витривалістю в бою. Має іонний бластер, енергетичний меч та лазерну гвинтівку. Прибув на Землю понад 50 мільйонів років тому. Був активним учасником будівництва бункеру для підпілля.

Бартарион Р-591

Зріст — 2,85 метра, вага — 4,5 тонни
Швидкість пересування: 45 км/год. Робото-рятівник.
Прибув на Землю 52 мільйонів років тому

Бартарион рятує поранених роботів та надає їм першу допомогу під час космічних боїв. Має щит та подвійний клинок. Для особистого захисту у корпусі робота вбудована космічна гармата, яка має вбивчу силу на коротких відстанях та руйнівну на довгих.

Флайдрон Р-511

Зріст — 3 метра, вага — 2,9 тонни
Швидкість пересування: 35 км/год
Прибув на Землю 28 мільйонів років тому

Головна особливість цього робота — вбудований дрон, що може літати, сканувати та передавати зображення в радіусі трьох кілометрів. У корпусі Флайдрона вбудовано бластер та два двоствольні лазерні пістолети. Робот гарно бігає і володіє чорним поясом з карате, це дозволяє йому здолати будь-якого супротивника.

Штормсонік Р-572

Зріст — 2,9 метра, вага — 3,4 тонни
Швидкість пересування: 28 км/год
Прибув на Землю 27 мільйонів років тому

Зносить усе на своєму шляху. Устояти перед цим роботом не може жоден супротивник. У корпусі Штормсоніка вбудовані енергетичні кувалди та плазмові ракетні установки.

Рордж Р-569

Зріст — 2,85 метра, вага — 4,1 тонни
Швидкість пересування: в режимі 74 км/год
Прибув на Землю 57 мільйонів років тому

Завдяки вмінню літати може вести бій з неба. Має нескінченну кількість бластерів, вбудованих в корпус, якими може стріляти у всі сторони одночасно. Якщо бій відбувається уночі, атака цього робота скоріше нагадує яскраве сонце.

Трансмоніка Р-547

Зріст — 3 метра, вага — 1,5 тонни
Швидкість пересування: 67 км/год
Прибула на Землю 34 мільйонів років тому

Роботожінка, яка вміє розвивати неабияку швидкість. У її корпусі вбудовано ракетні установки, мечі та кулемети, що допомагають Трансмоніці бути гідною суперницею в бою.

Ксенофонт Р-568

Зріст — 2,6 метра, вага — 4,6 тонн
Швидкість пересування: 35 км/год
Прибув на Землю 47 мільйонів років тому

Обожнює приморську Іспанію. У протистояннях втратив майже всі свої бойові знаряддя, але зміг вберегти у своєму корпусі часову кулю, яка допомагає роботу делікатно виходити із, здавалось, безвихідних ситуацій.

Актагон Р-579

Зріст — 2,5 метра, вага — 3,9 тонни
Швидкість пересування: 15 км/год
Прибув на Землю 38 мільйонів років тому

30 мільйонів років тому потрапив у полон до армії рептилоїдів з сусідньої галактики, але з часом Актагону вдалось втекти. Травми, отримані роботом у боях, виявилися несправними, тому тепер він пересувається з паличкою. У боях використовує променеві гранати, ракетну установку та енергетичну сокиру, якими оснащена його металева броня.

Вайбпушер Р-528

Зріст — 2,9 метра, вага — 2,9 тонни
Швидкість пересування: 15 км/год
Прибув на Землю 54 мільйонів років тому

Зовні дуже схожий на робота Брюстера, проте наділений дещо іншими бойовими здібностями. Завдяки вдало вмонтованим ракетним механізмам в долонях, може швидко знешкоджувати противника в форматі близького бою.

Фристар Р-563

Зріст — 3 метра, вага — 1,8 тонни
Швидкість пересування: 55 км/год
Прибула на Землю 45 мільйонів років тому

Ще одна гаряча «штучка», що просто обожнює масштабні бої. Адже саме там Фристар може проявити всі свої вміння та використати все бойове знаряддя. Серед її арсеналу можна знайти двосічний меч, титановий півмісяць-щит, з вбудованим кріовипромінювачем. Також має аргонові бластери, вбудовані у кисті рук. Краще не потрапляти на очі цій вбивчій крихітці. Роботесса надає перевагу самотнім прогулянкам гірським серпантином.

Вернуться на главную