29/10
Концерты
Леша Свик
09/11
Концерты
Оля Полякова
08/11
Концерты
Коррупция
09/10
Концерты
Олег Винник
26/09
Концерты
Антитела (Антитіла)
4 привычки в использовании фена, которые вредят твоим волосам. Афиша Днепра

4 привычки в использовании фена, которые вредят твоим волосам

  • Категория:
  • H&B

Комментарии: (0)

Кожна модниця мріє мати розкішне та сяюче волосся. Але для цього потрібен правильний догляд. Можливо, ти неправильно сушиш волосся? Розповідаємо про декілька шкідливих звичок у використанні фену, яких давно варто позбутися. Бери на замітку і залишайся красивою!

1. Сушиш надто мокре волосся:

Експерти радять сушити злегка підсушене волосся. Тож після того, як вийдеш із душу, добре витри волося рушником, охайно витискаючи воду, але не розтираючи волосся, адже це може травмувати його. Якщо продовжуватимеш сушити волосся, з якого крапає вода, ніколи не досягнеш ідеального вкладання. До того ж волосся згодом втратить об’єм та природній колір.

2. Забуваєш про корені:

В основному ми звикли сушити волосся, не доходячи до коренів. В результаті, воно має недбалий вигляд, а корені залишаються жирними. Аби здивувати усіх зачіскою, не гіршою від салонної, нанеси трохи спеціального засобу для об’єму на корені, нахили голову донизу і суши волосся таким чином. Потім ретельно розчеши волосся і зафіксуй зачіску лаком. Ти безсумнівно досягнеш омріяного об’єму без зайвих зусиль.

3. Сушиш, починаючи із кінчиків:

Так робить більшість із нас. Але починати сушити потрібно навпаки – із коренів! Тобі допоможе масажна щітка для волосся, якою варто користуватися протягом використання фену. Так, процес займе набагато менше часу.

4. Не використовуєш насадки для фену:

Особливо це стосується насадки з вузьким кінцем. Саме завдяки їй гаряче повітря з фену дує концентровано – на ті ділянки волосся, на які ти його направляєш, а не на всю голову одразу. Спершу тобі може здатися, що це сповільнює процес сушіння. Але б’юті-знавці запевняють, що таким чином ти висушиш волосся більш ретельно, а також додаси суттєвого об’єму кореням. Головне – не використовуй максимальну температуру, аби не пересушити волосся. Ще одна порада – щоб не порушити структуру волосини, намагайся направляти фен на усю поверхню волосся, а не перпендикулярно.

Истчоник: Cosmopolitan

‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.