09/02
Концерты
Бумбокс
08/03
Концерты
The Beatles Tribute - Liverpool Legends
16/05
Концерты
Антитела (Антитіла)
07/03
Концерты
Наталья Могилевская
14/02
Концерты
ДахаБраха
19/03
Концерты
Без обмежень
Что случится, если лечь спать с мокрыми волосами? Афиша Днепра

Что случится, если лечь спать с мокрыми волосами?

  • Категория:
  • H&B

Комментарии: (0)

Про те, що спати з мокрим волоссям не можна, кожна з нас чула ще у дитинстві. Мами часто доносили нам цю істину. І беручи до уваги поради стилістів й терапевтів, це було не дарма. Звичайно, якщо ти випадково заснеш після душу, нічого катастрофічного не трапиться. Однак звичка лягати спати з мокрим волоссям може призвести до негативних наслідків.

Ти можеш застудитися

Неважливо – за вікном літо чи зима – твоя голова може переохолодитися. Таким чином, ти застудишся, не виходячи із власної кімнати. Так, застуда – вірусне захворювання. Але мокре волосся, взуття або шкарпетки провокують зниження імунітету. Тож навіть якщо ти дуже втомлена і не маєш сили висушити волосся, переконайся, що у твоїй кімнаті достатньо тепло.

Сон із мокрим волоссям також може стати причиною головного болю. Якщо бактерії почнуть прогресувати на шкірі голови, твоє тіло збільшить приплив крові до шкіри голови, щоб попередити зараження. А це може вплинути на підвищення тиску, що й викличе головний біль.

Ти псуєш своє волосся

Коли твоє волосся мокре – воно найбільш чутливе. Рухи протягом сну підсилюють ризик пошкодження волосся. В екстрених ситуаціях відомий стиліст Джон Руджеро радить користуватися атласними наволочками:

«Це дозволить волоссю швидше висохнути, вільно рухаючись по подушці, і запобіжить сплутаності, якої вранці так складно позбутися. На додаток, гладенький атлас або шовк чудово впливає й на шкіру обличчя, тому що захищає від заломів, які призводять до появи зморшок». 

До того ж сон з мокрим волоссям передбачає появу лупи. Адже подумай сама – коли ти лягаєш спати у такому вигляді, то створюєш ідеальне середовище для розвитку грибка. Він обожнює вологу, тепло й темряву. А там, де грибок – там й лупа!

Ще один негативний фактор – позбавлення кольору й природного сяйва. Наше волосся має здоровий та блискучий вигляд завдяки зволоженості, а також жирів, які виділяє шкіра голови. Коли ти кладеш мокру голову на суху подушку, вона вбирає вологу з волосся і робить його зневодненим і тьмяним.

Источник: Cosmopolitan

‡авантаженнЯ...

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.