“Біла Пошесть” – вистава, яка проходить з аншлагом

  • Категорія:
  • Куди піти дніпро
  • Новини
  • Мітки:
  • Афиша Днепра
  • Театр Днепр
  • Театры в Днепре

Унікальний сюжет за п’єсою Карела Чапека! У світі вирує пандемія невідомої хвороби, яка вражає людей, старших за 45 років, передає “Афіша”.
Світ охоплено панікою, ліків немає, вакцини немає. Але очільник якоїсь могутньої держави 
думає лише про одне: як би у цьому хаосі розв’язати війну та захопити нові території. Прем’єра вистави у театрі “Віримо” пройшла у 2024 року, всі покази відбулись з аншлагом, у квітні – заплановані покази у Відні та Празі! Всі кошти, отримані від продажу квитків йдуть на потреби ЗСУ!

Дніпрян запрошують на виставу 27 березня 2024 року, 18.00 у Дніпропетровській філармонії (вул. Воскресенська, 6) До Міжнародного Дня театру благодійний показ вистави Театру “Віримо” “БІла Пошесть”. Придбати квитки можна за посиланням!

Поставити «Білу пошесть» вдалося завдяки громадській організації «Народна допомога Україна» та співфінансуванню програми ZMINA: Rebuilding, створеною за підтримки Європейського Союзу в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів, за підтримки МБФ “ІЗОЛЯЦІЯ”». Заявлений жанр  –  «фантастичний реалізм часів однієї війни».

П’єса, яка є в основі вистави, була написана Карелом Чапеком у 1937 році. Але насправді вона про наше з вами сьогодення. Як зізнається режисер-постановник вистави Володимир Петренко, коли він прочитав цей твір, було враження, нібито на портреті 17-го сторіччя він побачив себе.

Крім чудової акторської гри, хочеться відмітити дуже вдалу сценографію Марії Пашкурової-Петренко. Мінімалістичні декорації роблять центром композиції конструкцію зі стрічкою, що рухається.  Глядачі у своїх відгуках у соцмережах вже відмітили цю ідею як  дуже вдалу. Особливо вражає остання сцена з солдатами, які падають, падають, падають…

Слідкуйте за подіями в наших групах