Хто така Мадам Рубінштейн: у Драмікомі готується гучна прем’єра про яскраву особистість

  • Категорія:
  • Куди піти дніпро
  • Новини

2, 3, 8 та 9 березня у Дніпровському театрі драми та комедії можна буде побачити  прем’єру про яскраву особистість. Тут можна буде побачити виставу «Мадам Рубінштейн» за п’єсою австралійського драматурга Джона Місто. Про це «Нашому місту» повідомили у літературно-драматургічній частині театру.

За жанром це історія легендарного успіху на дві дії. Косметичний бренд Helena Rubinstein вже понад 100 років задовольняє очікування навіть найвибагливіших панянок. «Немає некрасивих жінок, є ліниві!» – любила повторювати мадам Рубінштейн. Наполеглива, харизматична та ексцентрична, вона самостійно досягла визнання, вигадуючи нові косметичні продукти та постійно вдосконалюючи свої винаходи, створивши справжню імперію краси.  Саме про цю жінку йдеться у новій виставі Драмікому, над якою працює дуже потужна творча команда.

Режисер –  Ігор Матіїв з Києва, вже відомий нашим глядачам по виставах «Щоденник негідника» і «Барбер-шоу». Над сценографією чаклує Олег Татаринов, який створював декорації до вистав «Вихід», «Кассандра», «Скрудж та Різдвяне диво». Художниця з костюмів – Світлана Югова, пластичне рішення – Валерія Хижняк.

Головну роль Хелени Рубінштейн грає Неллі Масальська, заслужена артистка України. Вона відома дніпровським глядачам своїми яскравими ролями у виставах «Лісова пісня», «Всупереч», «Щоденник негідника», «Барбер-шоу», «Кассандра». Також у виставі задіяні Людмила Журавель,  Юрій Захаров,  Діана Данилюк, Валерія Клейменова, Анжеліка Ніколаєва, Олександра Ковальчук, Марія Мілєнковіч, Софія Криворотова.  

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Драмікомі презентували виставу «Скрудж та Різдвяне диво».  

Юліанна Кокошко

Слідкуйте за подіями в наших групах