Лірика попри війну: у художньому музеї Дніпра відкрилась виставка запорізької фотохудожниці

  • Категорія:
  • Куди піти дніпро
  • Новини

У Дніпровському художньому музеї відбулося відкриття виставки фотографій Діани Антонюк «Лірична сповідь. За межами почуттів».  Вона народилась у 1999 році у Запоріжжі, у цьому місті мешкає і зараз.

Світлини, створені Діаною, — це жива історія, де кожна деталь, кожен колір і предмет втілюють чи увиразнюють певні емоції. Особливістю фотографій є те, що Діана  не дає своїм роботам ніяких назв — усі фото лишаються без чітких авторських трактувань.  Діана хоче, щоб глядачі самостійно відчули, у чому сенс твору, спираючись на власні відчуття й переживання.

 На виставці у Дніпрі можна побачити фотографії, які  Діана Антонюк створювала з 2019 до 2023 року. Попри війну, яка триває в Україні в цілому та зовсім неподалік від її рідного міста зокрема, фотохудожниця сповнена натхнення й бажання ділитися своїм унікальним баченням світу. Ексклюзивне інтерв’ю з Діаною Антонюк читайте найближчим часом.

Виставка Діани Антонюк діятиме до 31 січня 2024 року. Адреса музею: вул. Шевченка, 21.  Час роботи –  з 10:00 до 17:30 (каса — до 17:00). Вихідні — понеділок, вівторок. Тел.: 746-26-80, 744-60-36.

Юліанна Кокошко

Слідкуйте за подіями в наших групах